Třídy 6.A a 6.C se vydaly i přes všudepřítomné vedro do ZOO v Plzni. Naši prohlídku jsme začali hrou ve skupinách, kde museli žáci doslova vypátrat potřebné informace a pro velký úspěch byli nakonec všichni obdarováni sladkou odměnou. Věřím, že si každý prohlédl to, co ho zajímalo a příjemně unaveni jsme se po poledni vrátili ke škole.
Autorka: Mgr. Pavla Lipovčanová
6.A a 6.C v ZOO Plzeň

