Naše škola disponuje nadstandardním vybavením v oblasti informatiky, tělesné výchovy, pracovních činností, výtvarné výchovy a některých přírodovědných oborů. Stabilizovaný a zkušený pedagogický sbor, který tvoří většinou kvalifikovaní a aprobovaní učitelé, je schopen zajistit kvalitní vzdělání žáků.

Aktuality

19.03.2020

Provoz ředitelny, zápis do 1. tříd

Ředitelna je v provozu pro veřejnost (úřední hodiny) ve dnech pondělí a středa v od 8:00 do 12:00. Doklady o...
18.03.2020

Péče o děti zaměstnanců IZS

Na základě rozhodnutí hejtmanky Středočeského krajského úřadu byla naše škola - její část základní...
10.03.2020

Uzavření základních škol

Vážení rodiče, v ranních hodinách 10. 3. 2020 Ministerstvo zdravotnictví vydalo pokyn k uzavření...
10.03.2020

Poznáváme Prahu

Děti z přírodovědného kroužku se vydaly do Prahy. Již cestou vlakem jsme sledovali řeku Berounku a přírodu...
10.03.2020

Odpověď z královské kanceláře

Obdrželi jsme odpověď na vánoční přání britské královně, které zaslali žáci paní učitelky...

20.09.2015 - Bobříkov o víkendu


Mirakulum 2015 - jednodenní zážitkový výlet 19. 9. 2015

Již druhý rok byl cílem našeho výletu zábavný park Mirakulum. Padesát účastníků ze Stašova, Berouna i Rudné se sešlo v sobotu ráno 19. 9. 2015 v dobré náladě a společně jsme vyrazili směr Milovice. Počasí nám přálo a my jsme prožili den zábavy v prosluněné přírodě.

Mirakulum je největší park zábavy pro děti i rodiče v republice. Po vstupu Vás uvítají obří trampolíny pro děti, které dokáží dovádět stále dokola. Navazuje obří Lanové centrum pro malé i velké a také odvážné, protože se pohybujete v několika metrech nad zemí. Obří houpačky v různých variantách potěší opět každého návštěvníka. Bludiště podzemní i nadzemní umožňují dětem zažít napětí i trochu strachu a především dobrou orientaci ve tmě nebo s malým osvětlením baterek. Děti ve tmě křičí, straší se, hecují, ale rozhodně se pobaví. Hrad je fascinující mnohostranným využitím prolézání, podlézání, běhání, skluzavek i v překonání několika pater výškového rozdílu. Děti jsou jak v mraveništi, neustále pobíhají a hledají nové cesty úniku. Pro starší děti i rodiče je jistě lákadlem tankodrom.

Přiblížil se čas oběda, který je možné v parku prožít na mnoha přírodních místech se širokou nabídkou teplých i studených, sladkých i slaných pokrmů. Zmrzlina na závěr je taktéž k dispozici v široké nabídce. Prosluněný piknik se nám všem zamlouval!

Země prasátka Pigy je určena těm nejmenším návštěvníkům a také se mají na co těšit. Roztomilý hrad, plný průlezů a výlezu, překonání výšky pomocí lanových pater a nakonec roztomilý úsměv prcka z věžičky na hradě. Lanové centrum pro nejmenší, je prvním setkáním pohybu po lanech, děti si zkusí různé varianty průchodu. Houpačky několika tvarů, mini trampolína i závěsné koše, kde se pobaví i rodiče se svými ratolestmi.

Program v parku je doplněn několika odpoledními vystoupeními, my jsme navštívili představení kouzelníka Roberto, který roztančil všechny dětské diváky a western show s Janou Kotvovou, což bylo zážitkem pro zájemce lasování. Předvedla zajímavou ukázku práce s lasem. Potom si mohly lasování vyzkoušet i děti. Představení v Amfiteátru bylo zpestřením odpoledne. Následovala prohlídka Mini ZOO, pobíhání dětských návštěvníků mezi kozičkami je dobrodružné pro děti, pro zvířátka již méně.

Na závěr nová atrakce, Vodní svět, tak to nás nadchlo! Parádní scenérie s vodou, kde se děti koupou, lítají, hrají si s mlýnky, pumpují, staví z písku hráze, no prostě voda je živel a zde je co užívat!

V parku se můžete pohybovat opravdu celý den a nudit se rozhodně nebudete, obzvláště v případě krásného počasí, což se vydařilo nám. Děti i rodiče odjížděli nadšení s příslibem, že se do parku určitě vrátí.

Autorka: pí Vacková

Odkaz na fotky z této akce


Copyright © 2010-2020  |  2. základní škola a mateřská škola, Beroun, Preislerova 1335
Developed by Kinet