Naše škola disponuje nadstandardním vybavením v oblasti informatiky, tělesné výchovy, pracovních činností, výtvarné výchovy a některých přírodovědných oborů. Stabilizovaný a zkušený pedagogický sbor, který tvoří většinou kvalifikovaní a aprobovaní učitelé, je schopen zajistit kvalitní vzdělání žáků.

Aktuality

29.06.2020

Prázdninový režim ředitelny

Pokud rodiče nebo někdo jiný potřebují něco projednat o prázdninách s vedením školy, použijte, prosím,...
29.06.2020

Rozdělení dětí do 1.tříd od 1.září

Odkaz se seznamem dětí v jednotlivých 1. třídách. Jsou uvedena pouze evidenční čísla dětí. Autor:...
23.06.2020

Parlament 1. stupně

Od září 2019 působí na naší škole parlament i na 1. stupni, který se dal jméno SOVIČKY. Parlament se...
18.06.2020

Harmonogram vydávání vysvědčení

Na tomto odkazu je harmonogram vydávání vysvědčení pro všechny třídy v dalším týdnu. Při...
16.06.2020

Vracení peněz za vodácký kurz

Žáci, kteří byli přihlášeni na vodácký kurz a platili zálohu 1000Kč a nebo plnou cenu výjezdu, dostanou...

20.09.2015 - Bobříkov o víkendu


Mirakulum 2015 - jednodenní zážitkový výlet 19. 9. 2015

Již druhý rok byl cílem našeho výletu zábavný park Mirakulum. Padesát účastníků ze Stašova, Berouna i Rudné se sešlo v sobotu ráno 19. 9. 2015 v dobré náladě a společně jsme vyrazili směr Milovice. Počasí nám přálo a my jsme prožili den zábavy v prosluněné přírodě.

Mirakulum je největší park zábavy pro děti i rodiče v republice. Po vstupu Vás uvítají obří trampolíny pro děti, které dokáží dovádět stále dokola. Navazuje obří Lanové centrum pro malé i velké a také odvážné, protože se pohybujete v několika metrech nad zemí. Obří houpačky v různých variantách potěší opět každého návštěvníka. Bludiště podzemní i nadzemní umožňují dětem zažít napětí i trochu strachu a především dobrou orientaci ve tmě nebo s malým osvětlením baterek. Děti ve tmě křičí, straší se, hecují, ale rozhodně se pobaví. Hrad je fascinující mnohostranným využitím prolézání, podlézání, běhání, skluzavek i v překonání několika pater výškového rozdílu. Děti jsou jak v mraveništi, neustále pobíhají a hledají nové cesty úniku. Pro starší děti i rodiče je jistě lákadlem tankodrom.

Přiblížil se čas oběda, který je možné v parku prožít na mnoha přírodních místech se širokou nabídkou teplých i studených, sladkých i slaných pokrmů. Zmrzlina na závěr je taktéž k dispozici v široké nabídce. Prosluněný piknik se nám všem zamlouval!

Země prasátka Pigy je určena těm nejmenším návštěvníkům a také se mají na co těšit. Roztomilý hrad, plný průlezů a výlezu, překonání výšky pomocí lanových pater a nakonec roztomilý úsměv prcka z věžičky na hradě. Lanové centrum pro nejmenší, je prvním setkáním pohybu po lanech, děti si zkusí různé varianty průchodu. Houpačky několika tvarů, mini trampolína i závěsné koše, kde se pobaví i rodiče se svými ratolestmi.

Program v parku je doplněn několika odpoledními vystoupeními, my jsme navštívili představení kouzelníka Roberto, který roztančil všechny dětské diváky a western show s Janou Kotvovou, což bylo zážitkem pro zájemce lasování. Předvedla zajímavou ukázku práce s lasem. Potom si mohly lasování vyzkoušet i děti. Představení v Amfiteátru bylo zpestřením odpoledne. Následovala prohlídka Mini ZOO, pobíhání dětských návštěvníků mezi kozičkami je dobrodružné pro děti, pro zvířátka již méně.

Na závěr nová atrakce, Vodní svět, tak to nás nadchlo! Parádní scenérie s vodou, kde se děti koupou, lítají, hrají si s mlýnky, pumpují, staví z písku hráze, no prostě voda je živel a zde je co užívat!

V parku se můžete pohybovat opravdu celý den a nudit se rozhodně nebudete, obzvláště v případě krásného počasí, což se vydařilo nám. Děti i rodiče odjížděli nadšení s příslibem, že se do parku určitě vrátí.

Autorka: pí Vacková

Odkaz na fotky z této akce


Copyright © 2010-2020  |  2. základní škola a mateřská škola, Beroun, Preislerova 1335
Developed by Kinet