Naše škola disponuje nadstandardním vybavením v oblasti informatiky, tělesné výchovy, pracovních činností, výtvarné výchovy a některých přírodovědných oborů. Stabilizovaný a zkušený pedagogický sbor, který tvoří většinou kvalifikovaní a aprobovaní učitelé, je schopen zajistit kvalitní vzdělání žáků.

Aktuality

06.08.2019

Letní soustředění biatlonu

Na škole působí biatlonový kroužek a 15 kluků a holek se momentálně připravuje na podzimní závody v...
25.07.2019

Informační dopis ke šk. roku 19/20

Informační dopis k novému školnímu roku bude rozeslán rodičům po 15. 8. 2019. Pavel Herold
25.07.2019

Příměstský tábor 2019

V červenci proběhl ve škole a hlavně na školních sportovištích, ale i ve městě, příměstský tábor....
03.07.2019

Poslední akce tanečního kroužku

Na naší škole působí i kroužek břišních tanců. V posledním týdnu pod vedením paní učitelky...
03.07.2019

Návštěva muzea v Barnau

Kousek za naší hranicí s Bavorskem je jedna zajímavost. https://www.geschichtspark.de/cs/ Byli jsme jako...

19.02.2019 - Na druhé základce se střílelo


Tělocvična základní školy v Preislerově ulici se třetí únorové nedělní dopoledne již počtvrté proměnila ve vzduchovkovou střelnici. Své dovednosti přišlo poměřit rovných padesát účastníků již tradiční soutěže „Berounská vzduchovka", kterou pořádá s podporou města Klub biatlonu Beroun.

O trefu do černého se snažilo dvacet devět dětí ve čtyřech kategoriích a o něco početnější skupina dospělých. Střílelo se na závodní terče s kruhy, celkem dvě položky (2x10 ran) a součet obou pak určil výsledné pořadí. Výkony byly velmi vyrovnané a o předních pozicích mnohdy rozhodovaly pouhé milimetry.  Děti v letošním roce navíc soutěží o putovní pohár, který získá vítěz celkového pořadí ročníku - tedy únorového a prosincového kola. Termín a propozice druhého letošního kola najdete s předstihem na webu školy nebo klubu

Na medailových pozicích se umístili: mladší dívky: 1. Nella Bartáková, 2. Barbora Vykysalá, 3. Zuzana Špirková; mladší chlapci: 1. Antonín Švarc, 2. Matyáš Seidl, 3. Marek Volmut; starší dívky: 1. Tereza Krůtová 2. Kateřina Špirková, 3. Klára Lucáková; starší chlapci: 1. Filip Bečvář, 2. Viktor Vincent Szitaš, 3. Filip Seidl; dospělí: 1. Jakub Špirek, 2. Stanislav Klejna, 3. Adéla Berchová. Celkové dětské pořadí o putovní pohár pak vedou Antonín Švarc, Matyáš Seidl a Nella Bartáková.

Kompletní výsledkovou listinu najdete na webu klubu.

http://www.biatlon.banda.cz/

 

Autorka textu a foto: Hana Kunzfeldová

 


Copyright © 2010-2019  |  2. základní škola a mateřská škola, Beroun, Preislerova 1335
Developed by Kinet