Naše škola disponuje nadstandardním vybavením v oblasti informatiky, tělesné výchovy, pracovních činností, výtvarné výchovy a některých přírodovědných oborů. Stabilizovaný a zkušený pedagogický sbor, který tvoří většinou kvalifikovaní a aprobovaní učitelé, je schopen zajistit kvalitní vzdělání žáků.

Aktuality

15.11.2019

Ohlasy třídních schůzek

Děkujeme všem rodičům, kteří se zajímají o výsledky prospěchu i chování svých dětí a spolupracují s...
12.11.2019

Informace k třídním schůzkám 14.11.

Vážení rodiče, pár informací před třídními schůzkami. Odkaz na informační dopis Informace o...
10.11.2019

Třídní schůzky 14. 11.

Ve čtvrtek 14. 11. se konají třídní schůzky od 17:00 do 19:00. Počítejte, prosím, s tím, že budete mít u...
05.11.2019

Sběr papíru a PET víček

Sběr papíru a PET víček proběhne v týdnu 18. 11. - 22. 11. vždy od 7:15 do 7:50 v prostoru před družinou....
04.11.2019

Akce učitelů dějepisu

17. listopad 1989 v Berouně a okolí očima a objektivy našich rodičů a prarodičů Rádi bychom u...

13.05.2019 - „Čundr" 6. C


V pátek 10. května se naše třída 6. C konečně vypravila na dlouho očekávaný čundr do Višňové - Hájek. Přípravy a plány byly veliké, chtěli jsme si splnit všechna přání, která s tím naším speciálním výletem byla naplánována. Pouze počasí bylo pořád komplikované a velmi chladné, představa, že budeme spát ve stanech v mrazu, byla dost děsivá. Rozhodnutí nakonec znělo: „Jedeme".

Vyrazili jsme za velké podpory některých rodičů, kteří nám odvezli bagáž do kempu a my se zatím přesunuli vlakem do Roztok a pěšky na místo. Začal boj se stavěním stanů, protože někteří jedinci stavěli stan poprvé. Najednou stálo stanové městečko, trochu neurovnané, ale stálo. Naši velcí kamarádi z 9. A nám připravili oheň, pekly se buřty, povídalo se a připravovali jsme program na sobotu. Cílem byl výlet k „Rozvědčíkovi", oběd v místní restauraci a přesun k přívozu. Převezení přes řeku bylo pro mnohé jedince velkým dobrodružstvím. Prohlédli jsme si muzeum Oty Pavla, došli k Nezabudickému jezu a zpět přívozem na druhou stranu. Když se převezla poslední skupina, přihnala se ukrutná bouře. Nešlo a nebylo kam utéct, museli jsme se v tom nečase vydat zpět. Některé děti se hodně bály, blesky a hromy šly ze všech stran, krajina kolem Berounky vypadala strašidelně. Zvládli jsme to a došli do stanového městečka. Promočení do poslední nitky. Mokré věci se naházely do pytlů, museli jsme poopravit některé polorozbořené stany. Potom následoval táborák a nastalo loučení. Prožili jsme dny plné her, dobrodružství v krásné berounské krajině.

Jsme fakt dobrá parta. A už začneme připravovat další dobrodružství, která chceme prožít s naší třídou. Děkujeme paní asistentce Božence a paní Kováčové za příjemnou společnost a jsme si jisti, že s námi zase pojedou. Malečkovým a Puffrovým děkujeme za přepravu zavazadel. Máme opravdu výborné rodiče. A za rok - se zase sejdeme na  cestě  za novým dobrodružstvím.

Autorka: Mgr. Marie Trebulová


Fotogalerie:

Copyright © 2010-2019  |  2. základní škola a mateřská škola, Beroun, Preislerova 1335
Developed by Kinet