Naše škola disponuje nadstandardním vybavením v oblasti informatiky, tělesné výchovy, pracovních činností, výtvarné výchovy a některých přírodovědných oborů. Stabilizovaný a zkušený pedagogický sbor, který tvoří většinou kvalifikovaní a aprobovaní učitelé, je schopen zajistit kvalitní vzdělání žáků.

Aktuality

19.09.2019

Lego Projekt

V úterý 17. 9. 2019 se žáci 8. a 9. tříd zúčastnili Projektu Lego - "Chodíme s asistencí", jehož cílem...
12.09.2019

Voda je život

Přírodovědný kroužek zahájil činnost v tomto školním roce. Zabýváme se nyní neživou přírodou....
09.09.2019

Jazykový kurz angličtiny

JAZYKOVÝ KURZ ANGLIČTINY A PŘÍPRAVA KE CAMBRIGE ZKOUŠKÁM Vážení rodiče, Naše škola nabízí...
07.09.2019

Info k florbalovému kroužku

Pan učitel Vlček připravil informace k zahájení činnosti florbalovéhokroužku pro školní rok 19/20....
05.09.2019

Učitelé na jaz. kurzech léto 2019

  V průběhu letních prázdnin, v rámci programu Erasmus+, čtyři učitelé anglického jazyka - Ing....

26.06.2019 - Výprava na přehradu Suchomasty


Třídy 6. C a 7. A se dnes, i když bylo velmi teplé počasí, vypravily na výlet na přehradu Suchomasty. Cílem byl piknik na břehu jezera, společenské hry, prostě poslední posezení před tím, než se rozejdeme na prázdniny a také navázání kamarádských vztahů i pro příští rok, protože chceme do budoucna podnikat více společných akcí. Hladina jezera lákala k osvěžení, ale na hladině se už objevily zelené řasy, tak jsme do vody nemohli. Na cestě zpátky jsme si vše vynahradili u Litavky, kde jsme ochladili unavené nohy. Výlet se povedl a určitě po prázdninách zase něco podnikneme.

Mgr. Marie Trebulová, Mgr. Pavla Lipovčanová


Fotogalerie:

Copyright © 2010-2019  |  2. základní škola a mateřská škola, Beroun, Preislerova 1335
Developed by Kinet