Naše škola disponuje nadstandardním vybavením v oblasti informatiky, tělesné výchovy, pracovních činností, výtvarné výchovy a některých přírodovědných oborů. Stabilizovaný a zkušený pedagogický sbor, který tvoří většinou kvalifikovaní a aprobovaní učitelé, je schopen zajistit kvalitní vzdělání žáků.

Aktuality

12.01.2020

Berounská vzduchovka 2020 1.část

V tělocvičně 2. ZŠ Beroun proběhla 12. ledna střelecká soutěž ze vzduchové pušky. Střílelo se Slaviemi...
07.01.2020

Prevence požární ochrany

Na naší škole se věnujeme prevenci požární ochrany. Pracujeme s obrázky, odbornými publikacemi i vlastními...
06.01.2020

Berounská vzduchovka 2020

V neděli 12. ledna pokračuje seriál střeleckých soutěží na naší škole. Veškeré informace jsou v...
20.12.2019

Vánoční dílna pro nemocnici

Ve středu 4. prosince se po vyučování v učebně výtvarné výchovy postupně sešlo přibližně 50 žáků 2....
20.12.2019

Předvánoční Praha

Ve středu 18. prosince si 7.B, část 7.A a několik žáků 8.B užilo výlet do předvánoční Prahy. Zde jsou...

26.06.2019 - Výprava na přehradu Suchomasty


Třídy 6. C a 7. A se dnes, i když bylo velmi teplé počasí, vypravily na výlet na přehradu Suchomasty. Cílem byl piknik na břehu jezera, společenské hry, prostě poslední posezení před tím, než se rozejdeme na prázdniny a také navázání kamarádských vztahů i pro příští rok, protože chceme do budoucna podnikat více společných akcí. Hladina jezera lákala k osvěžení, ale na hladině se už objevily zelené řasy, tak jsme do vody nemohli. Na cestě zpátky jsme si vše vynahradili u Litavky, kde jsme ochladili unavené nohy. Výlet se povedl a určitě po prázdninách zase něco podnikneme.

Mgr. Marie Trebulová, Mgr. Pavla Lipovčanová


Fotogalerie:

Copyright © 2010-2020  |  2. základní škola a mateřská škola, Beroun, Preislerova 1335
Developed by Kinet