Naše škola disponuje nadstandardním vybavením v oblasti informatiky, tělesné výchovy, pracovních činností, výtvarné výchovy a některých přírodovědných oborů. Stabilizovaný a zkušený pedagogický sbor, který tvoří většinou kvalifikovaní a aprobovaní učitelé, je schopen zajistit kvalitní vzdělání žáků.

Aktuality

05.12.2019

SuperStar a Talent 2019

Ve čtvrtek 28. 11. 2019 proběhly v naší školní družině soutěže SuperStar a Talent 2019. Děti měly o...
05.12.2019

1. B v knihovně

3. prosince jsme poprvé navštívili knihovnu na Sídlišti. Společně s  paní knihovnicí jsme objevili...
05.12.2019

Pekelná třída“ 1. B

5. prosince se 1. B proměnila v „pekelnou třídu" plnou čertic a čertíků. Přečetli jsme si, proč čerti...
05.12.2019

Beseda o včelách

Na 1. stupni probíhaly besedy se včelařem. Velice poutavou formou jsme se dozvěděli mnohé informace ze života...
05.12.2019

Přírodovědný kroužek a tradice

Děti na přírodovědném kroužku se kromě poznávání přírody věnují i starým českým zvykům. Mezi ty,...

25.09.2019 - Target Sprint a berounské školy


24. září na stadionu Lokomotivy Beroun proběhl závod v TargetSprintu pro děti z berounských škol. Myšlenka uspořádat tento závod vzešla z naší školy a díky podpoře pana místostarosty Tomča se mohla zrealizovat. Co je to Target Sprint? Běh a střelba vleže z laserové dlouhé zbraně. 400 m atletického oválu, střelba vleže na elektronické terče, další ovál a znova střelba vleže a poslední ovál do cíle. Získali jsme 8 medailí a zabodovali jsme také jako škola. Kapitán družstva naší školy, který zaběhl a zastřílel nejlepší čas dne, Marek Kindl mohl při vyhlášení zvednout nad hlavu pohár pro vítěznou školu.

Odkaz na foto

Autor: Pavel Herold


Copyright © 2010-2019  |  2. základní škola a mateřská škola, Beroun, Preislerova 1335
Developed by Kinet