Naše škola disponuje nadstandardním vybavením v oblasti informatiky, tělesné výchovy, pracovních činností, výtvarné výchovy a některých přírodovědných oborů. Stabilizovaný a zkušený pedagogický sbor, který tvoří většinou kvalifikovaní a aprobovaní učitelé, je schopen zajistit kvalitní vzdělání žáků.

Aktuality

29.06.2020

Prázdninový režim ředitelny

Pokud rodiče nebo někdo jiný potřebují něco projednat o prázdninách s vedením školy, použijte, prosím,...
29.06.2020

Rozdělení dětí do 1.tříd od 1.září

Odkaz se seznamem dětí v jednotlivých 1. třídách. Jsou uvedena pouze evidenční čísla dětí. Autor:...
23.06.2020

Parlament 1. stupně

Od září 2019 působí na naší škole parlament i na 1. stupni, který se dal jméno SOVIČKY. Parlament se...
18.06.2020

Harmonogram vydávání vysvědčení

Na tomto odkazu je harmonogram vydávání vysvědčení pro všechny třídy v dalším týdnu. Při...
16.06.2020

Vracení peněz za vodácký kurz

Žáci, kteří byli přihlášeni na vodácký kurz a platili zálohu 1000Kč a nebo plnou cenu výjezdu, dostanou...

25.09.2019 - Target Sprint a berounské školy


24. září na stadionu Lokomotivy Beroun proběhl závod v TargetSprintu pro děti z berounských škol. Myšlenka uspořádat tento závod vzešla z naší školy a díky podpoře pana místostarosty Tomča se mohla zrealizovat. Co je to Target Sprint? Běh a střelba vleže z laserové dlouhé zbraně. 400 m atletického oválu, střelba vleže na elektronické terče, další ovál a znova střelba vleže a poslední ovál do cíle. Získali jsme 8 medailí a zabodovali jsme také jako škola. Kapitán družstva naší školy, který zaběhl a zastřílel nejlepší čas dne, Marek Kindl mohl při vyhlášení zvednout nad hlavu pohár pro vítěznou školu.

Odkaz na foto

Autor: Pavel Herold


Copyright © 2010-2020  |  2. základní škola a mateřská škola, Beroun, Preislerova 1335
Developed by Kinet