Naše škola disponuje nadstandardním vybavením v oblasti informatiky, tělesné výchovy, pracovních činností, výtvarné výchovy a některých přírodovědných oborů. Stabilizovaný a zkušený pedagogický sbor, který tvoří většinou kvalifikovaní a aprobovaní učitelé, je schopen zajistit kvalitní vzdělání žáků.

Aktuality

20.10.2019

Pišqworky - školní kolo

V pátek 18. 10. 2019 se na naší škole uskutečnilo školní kolo soutěže v pišqworkách. Žáci osmých a...
20.10.2019

Beseda s Městskou policií Beroun

18. října jsme přivítali pracovníky Městské policie Beroun na besedu se žáky. Velitel Alexandr Scherber a...
18.10.2019

Erasmus Day na naší škole

V rámci evropských dní - Erasmus Days jsme si pro prezentování našeho projektu vybrali čtvrtek 10. 10....
15.10.2019

Florbalový turnaj mladšího žactva

V úterý 15. října se konal florbalový turnaj v Králově Dvoře. Jednalo se o turnaj mladších žáků....
15.10.2019

Florbalový kroužek

V pátek se vždy po vyučování scházejí členové florbalového kroužku a hrají a hrají. Kroužek vede pan...

25.09.2019 - Target Sprint a berounské školy


24. září na stadionu Lokomotivy Beroun proběhl závod v TargetSprintu pro děti z berounských škol. Myšlenka uspořádat tento závod vzešla z naší školy a díky podpoře pana místostarosty Tomča se mohla zrealizovat. Co je to Target Sprint? Běh a střelba vleže z laserové dlouhé zbraně. 400 m atletického oválu, střelba vleže na elektronické terče, další ovál a znova střelba vleže a poslední ovál do cíle. Získali jsme 8 medailí a zabodovali jsme také jako škola. Kapitán družstva naší školy, který zaběhl a zastřílel nejlepší čas dne, Marek Kindl mohl při vyhlášení zvednout nad hlavu pohár pro vítěznou školu.

Odkaz na foto

Autor: Pavel Herold


Copyright © 2010-2019  |  2. základní škola a mateřská škola, Beroun, Preislerova 1335
Developed by Kinet