Naše škola disponuje nadstandardním vybavením v oblasti informatiky, tělesné výchovy, pracovních činností, výtvarné výchovy a některých přírodovědných oborů. Stabilizovaný a zkušený pedagogický sbor, který tvoří většinou kvalifikovaní a aprobovaní učitelé, je schopen zajistit kvalitní vzdělání žáků.

Aktuality

27.01.2020

Beseda s myslivci

Přírodovědný kroužek se zúčastnil besedy s myslivci, která  proběhla v háji u Hořovic. Představitelé...
27.01.2020

Divadlo v družině

V pondělí 20. 1. 2020 navštívilo naší školní družinu Divadélko KOS s novou pohádkou "Pan doktor...
12.01.2020

Berounská vzduchovka 2020 1.část

V tělocvičně 2. ZŠ Beroun proběhla 12. ledna střelecká soutěž ze vzduchové pušky. Střílelo se Slaviemi...
07.01.2020

Prevence požární ochrany

Na naší škole se věnujeme prevenci požární ochrany. Pracujeme s obrázky, odbornými publikacemi i vlastními...
06.01.2020

Berounská vzduchovka 2020

V neděli 12. ledna pokračuje seriál střeleckých soutěží na naší škole. Veškeré informace jsou v...

25.09.2019 - Target Sprint a berounské školy


24. září na stadionu Lokomotivy Beroun proběhl závod v TargetSprintu pro děti z berounských škol. Myšlenka uspořádat tento závod vzešla z naší školy a díky podpoře pana místostarosty Tomča se mohla zrealizovat. Co je to Target Sprint? Běh a střelba vleže z laserové dlouhé zbraně. 400 m atletického oválu, střelba vleže na elektronické terče, další ovál a znova střelba vleže a poslední ovál do cíle. Získali jsme 8 medailí a zabodovali jsme také jako škola. Kapitán družstva naší školy, který zaběhl a zastřílel nejlepší čas dne, Marek Kindl mohl při vyhlášení zvednout nad hlavu pohár pro vítěznou školu.

Odkaz na foto

Autor: Pavel Herold


Copyright © 2010-2020  |  2. základní škola a mateřská škola, Beroun, Preislerova 1335
Developed by Kinet