Naše škola disponuje nadstandardním vybavením v oblasti informatiky, tělesné výchovy, pracovních činností, výtvarné výchovy a některých přírodovědných oborů. Stabilizovaný a zkušený pedagogický sbor, který tvoří většinou kvalifikovaní a aprobovaní učitelé, je schopen zajistit kvalitní vzdělání žáků.

Aktuality

05.12.2019

SuperStar a Talent 2019

Ve čtvrtek 28. 11. 2019 proběhly v naší školní družině soutěže SuperStar a Talent 2019. Děti měly o...
05.12.2019

1. B v knihovně

3. prosince jsme poprvé navštívili knihovnu na Sídlišti. Společně s  paní knihovnicí jsme objevili...
05.12.2019

Pekelná třída“ 1. B

5. prosince se 1. B proměnila v „pekelnou třídu" plnou čertic a čertíků. Přečetli jsme si, proč čerti...
05.12.2019

Beseda o včelách

Na 1. stupni probíhaly besedy se včelařem. Velice poutavou formou jsme se dozvěděli mnohé informace ze života...
05.12.2019

Přírodovědný kroužek a tradice

Děti na přírodovědném kroužku se kromě poznávání přírody věnují i starým českým zvykům. Mezi ty,...

25.09.2019 - Rozloučení 7. C s létem


Setkání rodičů a dětí ze 7. C  v  Srbsku - Rozloučení s létem

V sobotu 21. září se sešli rodiče a děti ze 7. C v Srbsku, aby se všichni rozloučili s létem. Den byl jako vymalovaný, počasí nám neskutečně přálo. Sjeli jsme se v kempu v Srbsku, který jsme měli pro tuto akci zajištěný. Přijelo se nás opravdu hodně, protože každá rodina přivezla i mladší sourozence, kteří se zúčastnili všech akcí s námi. Zahájili jsme vybíjenou smíšených družstev. Byla to zajímavá podívaná, rodiče, i když později přiznali, že vybíjenou naposledy hráli ve školních letech, se velice snažili a děti o to více. Horko si potom vyžádalo občerstvení a pokračovali jsme přetahováním s lanem a vyvrcholením byly závody v pytlích ve dvojicích. Vyhodnotily se všechny soutěže a odměnili jsme vítěze. Potom se grilovalo, opékali jsme buřty, povídalo se o všem možném. Bylo to neskutečně příjemné odpoledne a shodli jsme se, že určitě v těchto akcích budeme pokračovat. Velké díky patří přípravnému výboru maminek, které napekly koláče a všechno připravily, ale díky patří i všem rodičům, kteří věnovali krásné odpoledne svým dětem.

Autorka: Mgr. Marie Trebulová


Fotogalerie:

Copyright © 2010-2019  |  2. základní škola a mateřská škola, Beroun, Preislerova 1335
Developed by Kinet