Naše škola disponuje nadstandardním vybavením v oblasti informatiky, tělesné výchovy, pracovních činností, výtvarné výchovy a některých přírodovědných oborů. Stabilizovaný a zkušený pedagogický sbor, který tvoří většinou kvalifikovaní a aprobovaní učitelé, je schopen zajistit kvalitní vzdělání žáků.

Aktuality

09.12.2019

Rocková krabička

Hudební pořad s tímto názvem vysvětlil dětem základy moderní hudby. Prošli jsme popem a rockem....
08.12.2019

Berounská vzduchovka 2019 - 2. kolo

8. prosince proběhlo za podpory Města Beroun druhé kolo Berounské vzduchovky. V tělocvičně 2. ZŠ a MŠ si...
08.12.2019

Předvánoční procházka družiny

Děti z družiny se prošly předvánočním Berounem a fotografie ukáží atmosféru na berounském náměstí....
08.12.2019

Družba s Realschule v Norimberku

Naše škola navazuje partnerství s norimberskou Realschule V pátek 6. 12. jsme v naší škole přivítali...
08.12.2019

Mikuláš, čerti a andělé

5. prosince se děti těšily do školy na různá překvapení, která je čekala. Žáci 9. A připravili pro...

06.10.2019 - Světový den zvířat


Na 2. ZŠ v Berouně si připomínáme mnoho ekologických svátků. Mezi ty, které mají děti nejraději, patří Světový den zvířat, který slavíme 4. října. Poprvé byl tento den vyhlášen ve Florencii již v roce 1931. Upozorňuje nás na skutečnost, že i zvířata jsou součástí naší planety a je potřeba se k nim chovat ohleduplně, s láskou a respektem.  My jsme si připravili projekt, který nás provázel ve výuce i v kroužcích. Využívali jsme mezipředmětové vztahy a ve všech žácích jsme utvářeli smysl pro zodpovědnosti a pozitivní vztah k přírodě.

Mgr. Jana ŠopejstalováFotogalerie:

Copyright © 2010-2019  |  2. základní škola a mateřská škola, Beroun, Preislerova 1335
Developed by Kinet