Naše škola disponuje nadstandardním vybavením v oblasti informatiky, tělesné výchovy, pracovních činností, výtvarné výchovy a některých přírodovědných oborů. Stabilizovaný a zkušený pedagogický sbor, který tvoří většinou kvalifikovaní a aprobovaní učitelé, je schopen zajistit kvalitní vzdělání žáků.

Aktuality

19.03.2020

Provoz ředitelny, zápis do 1. tříd

Ředitelna je v provozu pro veřejnost (úřední hodiny) ve dnech pondělí a středa v od 8:00 do 12:00. Doklady o...
18.03.2020

Péče o děti zaměstnanců IZS

Na základě rozhodnutí hejtmanky Středočeského krajského úřadu byla naše škola - její část základní...
10.03.2020

Uzavření základních škol

Vážení rodiče, v ranních hodinách 10. 3. 2020 Ministerstvo zdravotnictví vydalo pokyn k uzavření...
10.03.2020

Poznáváme Prahu

Děti z přírodovědného kroužku se vydaly do Prahy. Již cestou vlakem jsme sledovali řeku Berounku a přírodu...
10.03.2020

Odpověď z královské kanceláře

Obdrželi jsme odpověď na vánoční přání britské královně, které zaslali žáci paní učitelky...

06.10.2019 - Světový den zvířat


Na 2. ZŠ v Berouně si připomínáme mnoho ekologických svátků. Mezi ty, které mají děti nejraději, patří Světový den zvířat, který slavíme 4. října. Poprvé byl tento den vyhlášen ve Florencii již v roce 1931. Upozorňuje nás na skutečnost, že i zvířata jsou součástí naší planety a je potřeba se k nim chovat ohleduplně, s láskou a respektem.  My jsme si připravili projekt, který nás provázel ve výuce i v kroužcích. Využívali jsme mezipředmětové vztahy a ve všech žácích jsme utvářeli smysl pro zodpovědnosti a pozitivní vztah k přírodě.

Mgr. Jana ŠopejstalováFotogalerie:

Copyright © 2010-2020  |  2. základní škola a mateřská škola, Beroun, Preislerova 1335
Developed by Kinet