Naše škola disponuje nadstandardním vybavením v oblasti informatiky, tělesné výchovy, pracovních činností, výtvarné výchovy a některých přírodovědných oborů. Stabilizovaný a zkušený pedagogický sbor, který tvoří většinou kvalifikovaní a aprobovaní učitelé, je schopen zajistit kvalitní vzdělání žáků.

Aktuality

12.01.2020

Berounská vzduchovka 2020 1.část

V tělocvičně 2. ZŠ Beroun proběhla 12. ledna střelecká soutěž ze vzduchové pušky. Střílelo se Slaviemi...
07.01.2020

Prevence požární ochrany

Na naší škole se věnujeme prevenci požární ochrany. Pracujeme s obrázky, odbornými publikacemi i vlastními...
06.01.2020

Berounská vzduchovka 2020

V neděli 12. ledna pokračuje seriál střeleckých soutěží na naší škole. Veškeré informace jsou v...
20.12.2019

Vánoční dílna pro nemocnici

Ve středu 4. prosince se po vyučování v učebně výtvarné výchovy postupně sešlo přibližně 50 žáků 2....
20.12.2019

Předvánoční Praha

Ve středu 18. prosince si 7.B, část 7.A a několik žáků 8.B užilo výlet do předvánoční Prahy. Zde jsou...

18.10.2019 - Erasmus Day na naší škole


V rámci evropských dní - Erasmus Days jsme si pro prezentování našeho projektu vybrali čtvrtek 10. 10. 2019. Pro žáky 5. až 9. tříd jsme na 2. stupni připravili čtyři přednášky Irsko, Skotsko - Edinburgh, Brighton a okolí a Malta, které probíhaly během dopoledních hodin. Žáci se zde dozvěděli různé zajímavosti ze zeměpisu, dějin a kultury daných oblastí a zemí. Přednášející dětem předávali své zážitky a zkušenosti z pobytu v jiné kultuře a společnosti.
V novém proskleném tunelu byly rozmístěny plakáty s informacemi o studijním pobytu našich učitelů v zahraničí, fotografie, informační brožury, suvenýry a další přivezené reálie z navštívených zemí. Děti, učitelé a hosté si mohli vše prohlédnout, pročíst a zeptat se na to, co je více zajímalo.
Výstava v proskleném tunelu bude ponechána k návštěvě až do doby třídních schůzek pro rodiče našich žáků.

Ing. Pavla Reschová


Fotogalerie:

Copyright © 2010-2020  |  2. základní škola a mateřská škola, Beroun, Preislerova 1335
Developed by Kinet