Naše škola disponuje nadstandardním vybavením v oblasti informatiky, tělesné výchovy, pracovních činností, výtvarné výchovy a některých přírodovědných oborů. Stabilizovaný a zkušený pedagogický sbor, který tvoří většinou kvalifikovaní a aprobovaní učitelé, je schopen zajistit kvalitní vzdělání žáků.

Aktuality

19.03.2020

Provoz ředitelny, zápis do 1. tříd

Ředitelna je v provozu pro veřejnost (úřední hodiny) ve dnech pondělí a středa v od 8:00 do 12:00. Doklady o...
18.03.2020

Péče o děti zaměstnanců IZS

Na základě rozhodnutí hejtmanky Středočeského krajského úřadu byla naše škola - její část základní...
10.03.2020

Uzavření základních škol

Vážení rodiče, v ranních hodinách 10. 3. 2020 Ministerstvo zdravotnictví vydalo pokyn k uzavření...
10.03.2020

Poznáváme Prahu

Děti z přírodovědného kroužku se vydaly do Prahy. Již cestou vlakem jsme sledovali řeku Berounku a přírodu...
10.03.2020

Odpověď z královské kanceláře

Obdrželi jsme odpověď na vánoční přání britské královně, které zaslali žáci paní učitelky...

18.10.2019 - Erasmus Day na naší škole


V rámci evropských dní - Erasmus Days jsme si pro prezentování našeho projektu vybrali čtvrtek 10. 10. 2019. Pro žáky 5. až 9. tříd jsme na 2. stupni připravili čtyři přednášky Irsko, Skotsko - Edinburgh, Brighton a okolí a Malta, které probíhaly během dopoledních hodin. Žáci se zde dozvěděli různé zajímavosti ze zeměpisu, dějin a kultury daných oblastí a zemí. Přednášející dětem předávali své zážitky a zkušenosti z pobytu v jiné kultuře a společnosti.
V novém proskleném tunelu byly rozmístěny plakáty s informacemi o studijním pobytu našich učitelů v zahraničí, fotografie, informační brožury, suvenýry a další přivezené reálie z navštívených zemí. Děti, učitelé a hosté si mohli vše prohlédnout, pročíst a zeptat se na to, co je více zajímalo.
Výstava v proskleném tunelu bude ponechána k návštěvě až do doby třídních schůzek pro rodiče našich žáků.

Ing. Pavla Reschová


Fotogalerie:

Copyright © 2010-2020  |  2. základní škola a mateřská škola, Beroun, Preislerova 1335
Developed by Kinet