Naše škola disponuje nadstandardním vybavením v oblasti informatiky, tělesné výchovy, pracovních činností, výtvarné výchovy a některých přírodovědných oborů. Stabilizovaný a zkušený pedagogický sbor, který tvoří většinou kvalifikovaní a aprobovaní učitelé, je schopen zajistit kvalitní vzdělání žáků.

Aktuality

12.01.2020

Berounská vzduchovka 2020 1.část

V tělocvičně 2. ZŠ Beroun proběhla 12. ledna střelecká soutěž ze vzduchové pušky. Střílelo se Slaviemi...
07.01.2020

Prevence požární ochrany

Na naší škole se věnujeme prevenci požární ochrany. Pracujeme s obrázky, odbornými publikacemi i vlastními...
06.01.2020

Berounská vzduchovka 2020

V neděli 12. ledna pokračuje seriál střeleckých soutěží na naší škole. Veškeré informace jsou v...
20.12.2019

Vánoční dílna pro nemocnici

Ve středu 4. prosince se po vyučování v učebně výtvarné výchovy postupně sešlo přibližně 50 žáků 2....
20.12.2019

Předvánoční Praha

Ve středu 18. prosince si 7.B, část 7.A a několik žáků 8.B užilo výlet do předvánoční Prahy. Zde jsou...

20.10.2019 - Beseda s Městskou policií Beroun


18. října jsme přivítali pracovníky Městské policie Beroun na besedu se žáky. Velitel Alexandr Scherber a strážník  Ondřej Tesařík pohovořili s dětmi o bezpečnosti v dopravě,  chování na hřištích a při hrách a nezapomněli ani na chování při náhodném setkání s volně pobíhajícím psem. Upozornili všechny na střežení svých osobních věcí. Beseda se vydařila, žáci si odnesli plno nových poznatků a nenásilnou formou se dozvěděli o bezpečném chování v našem městě.

Mgr. Dagmar Kolářová

Mgr. Kateřina Hříbalová

Mgr. Hana Mařincová

Mgr. Jana Šopejstalová


Fotogalerie:

Copyright © 2010-2020  |  2. základní škola a mateřská škola, Beroun, Preislerova 1335
Developed by Kinet