Naše škola disponuje nadstandardním vybavením v oblasti informatiky, tělesné výchovy, pracovních činností, výtvarné výchovy a některých přírodovědných oborů. Stabilizovaný a zkušený pedagogický sbor, který tvoří většinou kvalifikovaní a aprobovaní učitelé, je schopen zajistit kvalitní vzdělání žáků.

Aktuality

19.03.2020

Provoz ředitelny, zápis do 1. tříd

Ředitelna je v provozu pro veřejnost (úřední hodiny) ve dnech pondělí a středa v od 8:00 do 12:00. Doklady o...
18.03.2020

Péče o děti zaměstnanců IZS

Na základě rozhodnutí hejtmanky Středočeského krajského úřadu byla naše škola - její část základní...
10.03.2020

Uzavření základních škol

Vážení rodiče, v ranních hodinách 10. 3. 2020 Ministerstvo zdravotnictví vydalo pokyn k uzavření...
10.03.2020

Poznáváme Prahu

Děti z přírodovědného kroužku se vydaly do Prahy. Již cestou vlakem jsme sledovali řeku Berounku a přírodu...
10.03.2020

Odpověď z královské kanceláře

Obdrželi jsme odpověď na vánoční přání britské královně, které zaslali žáci paní učitelky...

24.10.2019 - Přespolní běh


Ve středu 23. října proběhla další tradiční sportovní soutěž: Přespolní běh, který pořádá ZŠ a MŠ Králův Dvůr. Nejlepšího výsledku, kterým v dramatickém finiši zvítězil v kategorii starších žáků, dosáhl Marek Kindl. Startovalo asi 200 závodníků ve čtyřech kategoriích a každé umístění v první desítce je vynikající. Anna Vykysalá v mladších žačkách byla osmá a Tomáš Holeček ve starších žácích byl devátý. Ale i všichni ostatní se snažili podat co nejlepší výkon. Byli vybráni na základě nominačního závodu, který ve škole uspořádali paní učitelky Vagnerová a Kubná.

Autor: Pavel Herold


Fotogalerie:

Copyright © 2010-2020  |  2. základní škola a mateřská škola, Beroun, Preislerova 1335
Developed by Kinet