Naše škola disponuje nadstandardním vybavením v oblasti informatiky, tělesné výchovy, pracovních činností, výtvarné výchovy a některých přírodovědných oborů. Stabilizovaný a zkušený pedagogický sbor, který tvoří většinou kvalifikovaní a aprobovaní učitelé, je schopen zajistit kvalitní vzdělání žáků.

Aktuality

11.12.2019

Prvňáčci na bruslích

Na středu 11. prosince jsme se všichni moc těšili. Čekalo nás první společné bruslení tříd 1. A a 1. B....
11.12.2019

Tarzan 2019

V úterý 10. prosince proběhl na naší škole již 2. ročník soutěže ve šplhu, Tarzan 2019. Zúčastnilo se...
09.12.2019

Rocková krabička

Hudební pořad s tímto názvem vysvětlil dětem základy moderní hudby. Prošli jsme popem a rockem....
08.12.2019

Berounská vzduchovka 2019 - 2. kolo

8. prosince proběhlo za podpory Města Beroun druhé kolo Berounské vzduchovky. V tělocvičně 2. ZŠ a MŠ si...
08.12.2019

Předvánoční procházka družiny

Děti z družiny se prošly předvánočním Berounem a fotografie ukáží atmosféru na berounském náměstí....

27.10.2019 - Ukliďme Česko.


26. 10. jsme se zúčastnili akce Ukliďme Česko. 25 dobrovolníků z naší školy se vydalo do přírody, kde jsme sbírali odpadky. Kolem Červeného potoka jsme nacházeli PET lahve, sklenice, plechovky a obaly od potravin. Při letošním úklidu jsme zjistili, že v této lokalitě je poměrně čisto a množství odpadků bylo menší než v minulých letech. Den jsme si zpestřili hrou na drumbeny, cajony a další hudební nástroje. Vyráběli jsme náramky z korálků, kreslili jsme obrázky s tématy přírody, stavěli jsme puzzle a hráli jsme si s dětským padákem.

Počasí bylo nádherné.  Každý účastník obdržel odměny za snahu při hrách i úklid.

Mgr. Jana Šopejstalová

vedoucí přírodovědného kroužku


Fotogalerie:

Copyright © 2010-2019  |  2. základní škola a mateřská škola, Beroun, Preislerova 1335
Developed by Kinet