Naše škola disponuje nadstandardním vybavením v oblasti informatiky, tělesné výchovy, pracovních činností, výtvarné výchovy a některých přírodovědných oborů. Stabilizovaný a zkušený pedagogický sbor, který tvoří většinou kvalifikovaní a aprobovaní učitelé, je schopen zajistit kvalitní vzdělání žáků.

Aktuality

19.03.2020

Provoz ředitelny, zápis do 1. tříd

Ředitelna je v provozu pro veřejnost (úřední hodiny) ve dnech pondělí a středa v od 8:00 do 12:00. Doklady o...
18.03.2020

Péče o děti zaměstnanců IZS

Na základě rozhodnutí hejtmanky Středočeského krajského úřadu byla naše škola - její část základní...
10.03.2020

Uzavření základních škol

Vážení rodiče, v ranních hodinách 10. 3. 2020 Ministerstvo zdravotnictví vydalo pokyn k uzavření...
10.03.2020

Poznáváme Prahu

Děti z přírodovědného kroužku se vydaly do Prahy. Již cestou vlakem jsme sledovali řeku Berounku a přírodu...
10.03.2020

Odpověď z královské kanceláře

Obdrželi jsme odpověď na vánoční přání britské královně, které zaslali žáci paní učitelky...

27.10.2019 - Ukliďme Česko.


26. 10. jsme se zúčastnili akce Ukliďme Česko. 25 dobrovolníků z naší školy se vydalo do přírody, kde jsme sbírali odpadky. Kolem Červeného potoka jsme nacházeli PET lahve, sklenice, plechovky a obaly od potravin. Při letošním úklidu jsme zjistili, že v této lokalitě je poměrně čisto a množství odpadků bylo menší než v minulých letech. Den jsme si zpestřili hrou na drumbeny, cajony a další hudební nástroje. Vyráběli jsme náramky z korálků, kreslili jsme obrázky s tématy přírody, stavěli jsme puzzle a hráli jsme si s dětským padákem.

Počasí bylo nádherné.  Každý účastník obdržel odměny za snahu při hrách i úklid.

Mgr. Jana Šopejstalová

vedoucí přírodovědného kroužku


Fotogalerie:

Copyright © 2010-2020  |  2. základní škola a mateřská škola, Beroun, Preislerova 1335
Developed by Kinet