Naše škola disponuje nadstandardním vybavením v oblasti informatiky, tělesné výchovy, pracovních činností, výtvarné výchovy a některých přírodovědných oborů. Stabilizovaný a zkušený pedagogický sbor, který tvoří většinou kvalifikovaní a aprobovaní učitelé, je schopen zajistit kvalitní vzdělání žáků.

Aktuality

27.01.2020

Beseda s myslivci

Přírodovědný kroužek se zúčastnil besedy s myslivci, která  proběhla v háji u Hořovic. Představitelé...
27.01.2020

Divadlo v družině

V pondělí 20. 1. 2020 navštívilo naší školní družinu Divadélko KOS s novou pohádkou "Pan doktor...
12.01.2020

Berounská vzduchovka 2020 1.část

V tělocvičně 2. ZŠ Beroun proběhla 12. ledna střelecká soutěž ze vzduchové pušky. Střílelo se Slaviemi...
07.01.2020

Prevence požární ochrany

Na naší škole se věnujeme prevenci požární ochrany. Pracujeme s obrázky, odbornými publikacemi i vlastními...
06.01.2020

Berounská vzduchovka 2020

V neděli 12. ledna pokračuje seriál střeleckých soutěží na naší škole. Veškeré informace jsou v...

27.10.2019 - Ukliďme Česko.


26. 10. jsme se zúčastnili akce Ukliďme Česko. 25 dobrovolníků z naší školy se vydalo do přírody, kde jsme sbírali odpadky. Kolem Červeného potoka jsme nacházeli PET lahve, sklenice, plechovky a obaly od potravin. Při letošním úklidu jsme zjistili, že v této lokalitě je poměrně čisto a množství odpadků bylo menší než v minulých letech. Den jsme si zpestřili hrou na drumbeny, cajony a další hudební nástroje. Vyráběli jsme náramky z korálků, kreslili jsme obrázky s tématy přírody, stavěli jsme puzzle a hráli jsme si s dětským padákem.

Počasí bylo nádherné.  Každý účastník obdržel odměny za snahu při hrách i úklid.

Mgr. Jana Šopejstalová

vedoucí přírodovědného kroužku


Fotogalerie:

Copyright © 2010-2020  |  2. základní škola a mateřská škola, Beroun, Preislerova 1335
Developed by Kinet