Naše škola disponuje nadstandardním vybavením v oblasti informatiky, tělesné výchovy, pracovních činností, výtvarné výchovy a některých přírodovědných oborů. Stabilizovaný a zkušený pedagogický sbor, který tvoří většinou kvalifikovaní a aprobovaní učitelé, je schopen zajistit kvalitní vzdělání žáků.

Aktuality

12.01.2020

Berounská vzduchovka 2020 1.část

V tělocvičně 2. ZŠ Beroun proběhla 12. ledna střelecká soutěž ze vzduchové pušky. Střílelo se Slaviemi...
07.01.2020

Prevence požární ochrany

Na naší škole se věnujeme prevenci požární ochrany. Pracujeme s obrázky, odbornými publikacemi i vlastními...
06.01.2020

Berounská vzduchovka 2020

V neděli 12. ledna pokračuje seriál střeleckých soutěží na naší škole. Veškeré informace jsou v...
20.12.2019

Vánoční dílna pro nemocnici

Ve středu 4. prosince se po vyučování v učebně výtvarné výchovy postupně sešlo přibližně 50 žáků 2....
20.12.2019

Předvánoční Praha

Ve středu 18. prosince si 7.B, část 7.A a několik žáků 8.B užilo výlet do předvánoční Prahy. Zde jsou...

27.10.2019 - Den stromů


V říjnu slavíme ekologický svátek Den stromů. Připomínáme si jejich psychologický, estetický i hospodářský význam. Stromy jsou všude kolem nás, využíváme z nich dřevo a vyrábíme různé výrobky, které jsou součástí našeho každodenního života. Naše projekty se nesly ve znamení poznávání, vyhledávání i tvoření. Četli jsme, zpívali jsme  a hráli jsme na nástroje, malovali jsme různými technikami. Zkoumali jsme jednotlivé druhy, hledali jsme společné a rozdílné znaky a pracovali jsme s jejich různými částmi. Vytvářeli jsme strom přátelství. Tento projekt obohatil naše vědomosti, dovednosti a přinesl nám nové zkušenosti v oblasti ochrany přírody.

Kolektiv 1. stupně


Fotogalerie:

Copyright © 2010-2020  |  2. základní škola a mateřská škola, Beroun, Preislerova 1335
Developed by Kinet