Naše škola disponuje nadstandardním vybavením v oblasti informatiky, tělesné výchovy, pracovních činností, výtvarné výchovy a některých přírodovědných oborů. Stabilizovaný a zkušený pedagogický sbor, který tvoří většinou kvalifikovaní a aprobovaní učitelé, je schopen zajistit kvalitní vzdělání žáků.

Aktuality

19.03.2020

Provoz ředitelny, zápis do 1. tříd

Ředitelna je v provozu pro veřejnost (úřední hodiny) ve dnech pondělí a středa v od 8:00 do 12:00. Doklady o...
18.03.2020

Péče o děti zaměstnanců IZS

Na základě rozhodnutí hejtmanky Středočeského krajského úřadu byla naše škola - její část základní...
10.03.2020

Uzavření základních škol

Vážení rodiče, v ranních hodinách 10. 3. 2020 Ministerstvo zdravotnictví vydalo pokyn k uzavření...
10.03.2020

Poznáváme Prahu

Děti z přírodovědného kroužku se vydaly do Prahy. Již cestou vlakem jsme sledovali řeku Berounku a přírodu...
10.03.2020

Odpověď z královské kanceláře

Obdrželi jsme odpověď na vánoční přání britské královně, které zaslali žáci paní učitelky...

27.10.2019 - Den stromů


V říjnu slavíme ekologický svátek Den stromů. Připomínáme si jejich psychologický, estetický i hospodářský význam. Stromy jsou všude kolem nás, využíváme z nich dřevo a vyrábíme různé výrobky, které jsou součástí našeho každodenního života. Naše projekty se nesly ve znamení poznávání, vyhledávání i tvoření. Četli jsme, zpívali jsme  a hráli jsme na nástroje, malovali jsme různými technikami. Zkoumali jsme jednotlivé druhy, hledali jsme společné a rozdílné znaky a pracovali jsme s jejich různými částmi. Vytvářeli jsme strom přátelství. Tento projekt obohatil naše vědomosti, dovednosti a přinesl nám nové zkušenosti v oblasti ochrany přírody.

Kolektiv 1. stupně


Fotogalerie:

Copyright © 2010-2020  |  2. základní škola a mateřská škola, Beroun, Preislerova 1335
Developed by Kinet