Naše škola disponuje nadstandardním vybavením v oblasti informatiky, tělesné výchovy, pracovních činností, výtvarné výchovy a některých přírodovědných oborů. Stabilizovaný a zkušený pedagogický sbor, který tvoří většinou kvalifikovaní a aprobovaní učitelé, je schopen zajistit kvalitní vzdělání žáků.

Aktuality

05.02.2020

Prvouka v 1. B

V prvouce si povídáme o lidském těle. Při skupinové práci jsme si vyzkoušeli, jak umíme lidské tělo...
03.02.2020

Vysvědčení jinak

Parlament 1.stupně Sovičky vyzval všechny žáky a učitele , aby v den vydávání pololetního vysvědčení...
27.01.2020

Beseda s myslivci

Přírodovědný kroužek se zúčastnil besedy s myslivci, která  proběhla v háji u Hořovic. Představitelé...
27.01.2020

Divadlo v družině

V pondělí 20. 1. 2020 navštívilo naší školní družinu Divadélko KOS s novou pohádkou "Pan doktor...
12.01.2020

Berounská vzduchovka 2020 1.část

V tělocvičně 2. ZŠ Beroun proběhla 12. ledna střelecká soutěž ze vzduchové pušky. Střílelo se Slaviemi...

15.11.2019 - Ohlasy třídních schůzek


Děkujeme všem rodičům, kteří se zajímají o výsledky prospěchu i chování svých dětí a spolupracují s námi ve škole. Doplníme sem i procenta Vaší účasti na třídních schůzkách. Děkuji Vám za účast na třídních schůzkách 14. 11. 2019.

Zatím nikdo neprojevil zájem o dvě plastová okna, která nám ve škole zbývají po vybudování proskleného tunelu mezi budovou druhého stupně a novým pavilonem. Jsou velmi levně k odprodání. Stačí zavolat a můžete si je změřit.

V sekci VÝUKA je odkaz na výukový portál anglického jazyka. Paní učitelka Reschová se zúčastnila konference učitelů anglického jazyka v Brně a máte nyní přes školu možnost  tohoto portálu využít pro zlepšení úrovně anglického jazyka Vašich dětí. Veškeré dotazy k tomuto portálu, prosím, směřujte na mail reschova@2zsberoun.cz

https://scilearn.cz/skoly/2zsberoun/

Autor: Pavel Herold


Copyright © 2010-2020  |  2. základní škola a mateřská škola, Beroun, Preislerova 1335
Developed by Kinet