Naše škola disponuje nadstandardním vybavením v oblasti informatiky, tělesné výchovy, pracovních činností, výtvarné výchovy a některých přírodovědných oborů. Stabilizovaný a zkušený pedagogický sbor, který tvoří většinou kvalifikovaní a aprobovaní učitelé, je schopen zajistit kvalitní vzdělání žáků.

Aktuality

19.03.2020

Provoz ředitelny, zápis do 1. tříd

Ředitelna je v provozu pro veřejnost (úřední hodiny) ve dnech pondělí a středa v od 8:00 do 12:00. Doklady o...
18.03.2020

Péče o děti zaměstnanců IZS

Na základě rozhodnutí hejtmanky Středočeského krajského úřadu byla naše škola - její část základní...
10.03.2020

Uzavření základních škol

Vážení rodiče, v ranních hodinách 10. 3. 2020 Ministerstvo zdravotnictví vydalo pokyn k uzavření...
10.03.2020

Poznáváme Prahu

Děti z přírodovědného kroužku se vydaly do Prahy. Již cestou vlakem jsme sledovali řeku Berounku a přírodu...
10.03.2020

Odpověď z královské kanceláře

Obdrželi jsme odpověď na vánoční přání britské královně, které zaslali žáci paní učitelky...

15.11.2019 - Ohlasy třídních schůzek


Děkujeme všem rodičům, kteří se zajímají o výsledky prospěchu i chování svých dětí a spolupracují s námi ve škole. Doplníme sem i procenta Vaší účasti na třídních schůzkách. Děkuji Vám za účast na třídních schůzkách 14. 11. 2019.

Zatím nikdo neprojevil zájem o dvě plastová okna, která nám ve škole zbývají po vybudování proskleného tunelu mezi budovou druhého stupně a novým pavilonem. Jsou velmi levně k odprodání. Stačí zavolat a můžete si je změřit.

V sekci VÝUKA je odkaz na výukový portál anglického jazyka. Paní učitelka Reschová se zúčastnila konference učitelů anglického jazyka v Brně a máte nyní přes školu možnost  tohoto portálu využít pro zlepšení úrovně anglického jazyka Vašich dětí. Veškeré dotazy k tomuto portálu, prosím, směřujte na mail reschova@2zsberoun.cz

https://scilearn.cz/skoly/2zsberoun/

Autor: Pavel Herold


Copyright © 2010-2020  |  2. základní škola a mateřská škola, Beroun, Preislerova 1335
Developed by Kinet