Naše škola disponuje nadstandardním vybavením v oblasti informatiky, tělesné výchovy, pracovních činností, výtvarné výchovy a některých přírodovědných oborů. Stabilizovaný a zkušený pedagogický sbor, který tvoří většinou kvalifikovaní a aprobovaní učitelé, je schopen zajistit kvalitní vzdělání žáků.

Aktuality

19.03.2020

Provoz ředitelny, zápis do 1. tříd

Ředitelna je v provozu pro veřejnost (úřední hodiny) ve dnech pondělí a středa v od 8:00 do 12:00. Doklady o...
18.03.2020

Péče o děti zaměstnanců IZS

Na základě rozhodnutí hejtmanky Středočeského krajského úřadu byla naše škola - její část základní...
10.03.2020

Uzavření základních škol

Vážení rodiče, v ranních hodinách 10. 3. 2020 Ministerstvo zdravotnictví vydalo pokyn k uzavření...
10.03.2020

Poznáváme Prahu

Děti z přírodovědného kroužku se vydaly do Prahy. Již cestou vlakem jsme sledovali řeku Berounku a přírodu...
10.03.2020

Odpověď z královské kanceláře

Obdrželi jsme odpověď na vánoční přání britské královně, které zaslali žáci paní učitelky...

24.11.2019 - Brigáda rodičů


V sobotu 23.11. přišlo asi 12 rodičů na výzvu vedení sdružení rodičů při škole na brigádu - boj s listím ve školním areálu. Faktem je, že v mateřské škole i při mnohem menším počtu dětí, přišlo rodičů víc. Ale všichni pracovali intenzivně a uklidili od listí prakticky celý areál základní školy a část školního stadionu. Na závěr brigády si všichni pochutnali na klobáskách, které připravil pan školník, a popili čaj nebo kávu, které pro změnu připravil ředitel školy. Oba se také do brigády zapojili. A nakonec si téměř všichni zastříleli z laserových zbraní, které škola vlastní. A výsledky byly stejně dobré jako ty pracovní v první části brigády. Všem rodičům, kteří přišli - DĚKUJEME.
Autor. Pavel Herold
Foto: Pavel Herold, Josef Valdman


Fotogalerie:

Copyright © 2010-2020  |  2. základní škola a mateřská škola, Beroun, Preislerova 1335
Developed by Kinet