Naše škola disponuje nadstandardním vybavením v oblasti informatiky, tělesné výchovy, pracovních činností, výtvarné výchovy a některých přírodovědných oborů. Stabilizovaný a zkušený pedagogický sbor, který tvoří většinou kvalifikovaní a aprobovaní učitelé, je schopen zajistit kvalitní vzdělání žáků.

Aktuality

27.01.2020

Beseda s myslivci

Přírodovědný kroužek se zúčastnil besedy s myslivci, která  proběhla v háji u Hořovic. Představitelé...
27.01.2020

Divadlo v družině

V pondělí 20. 1. 2020 navštívilo naší školní družinu Divadélko KOS s novou pohádkou "Pan doktor...
12.01.2020

Berounská vzduchovka 2020 1.část

V tělocvičně 2. ZŠ Beroun proběhla 12. ledna střelecká soutěž ze vzduchové pušky. Střílelo se Slaviemi...
07.01.2020

Prevence požární ochrany

Na naší škole se věnujeme prevenci požární ochrany. Pracujeme s obrázky, odbornými publikacemi i vlastními...
06.01.2020

Berounská vzduchovka 2020

V neděli 12. ledna pokračuje seriál střeleckých soutěží na naší škole. Veškeré informace jsou v...

24.11.2019 - Brigáda rodičů


V sobotu 23.11. přišlo asi 12 rodičů na výzvu vedení sdružení rodičů při škole na brigádu - boj s listím ve školním areálu. Faktem je, že v mateřské škole i při mnohem menším počtu dětí, přišlo rodičů víc. Ale všichni pracovali intenzivně a uklidili od listí prakticky celý areál základní školy a část školního stadionu. Na závěr brigády si všichni pochutnali na klobáskách, které připravil pan školník, a popili čaj nebo kávu, které pro změnu připravil ředitel školy. Oba se také do brigády zapojili. A nakonec si téměř všichni zastříleli z laserových zbraní, které škola vlastní. A výsledky byly stejně dobré jako ty pracovní v první části brigády. Všem rodičům, kteří přišli - DĚKUJEME.
Autor. Pavel Herold
Foto: Pavel Herold, Josef Valdman


Fotogalerie:

Copyright © 2010-2020  |  2. základní škola a mateřská škola, Beroun, Preislerova 1335
Developed by Kinet