Naše škola disponuje nadstandardním vybavením v oblasti informatiky, tělesné výchovy, pracovních činností, výtvarné výchovy a některých přírodovědných oborů. Stabilizovaný a zkušený pedagogický sbor, který tvoří většinou kvalifikovaní a aprobovaní učitelé, je schopen zajistit kvalitní vzdělání žáků.

Aktuality

11.12.2019

Prvňáčci na bruslích

Na středu 11. prosince jsme se všichni moc těšili. Čekalo nás první společné bruslení tříd 1. A a 1. B....
11.12.2019

Tarzan 2019

V úterý 10. prosince proběhl na naší škole již 2. ročník soutěže ve šplhu, Tarzan 2019. Zúčastnilo se...
09.12.2019

Rocková krabička

Hudební pořad s tímto názvem vysvětlil dětem základy moderní hudby. Prošli jsme popem a rockem....
08.12.2019

Berounská vzduchovka 2019 - 2. kolo

8. prosince proběhlo za podpory Města Beroun druhé kolo Berounské vzduchovky. V tělocvičně 2. ZŠ a MŠ si...
08.12.2019

Předvánoční procházka družiny

Děti z družiny se prošly předvánočním Berounem a fotografie ukáží atmosféru na berounském náměstí....

24.11.2019 - Brigáda rodičů


V sobotu 23.11. přišlo asi 12 rodičů na výzvu vedení sdružení rodičů při škole na brigádu - boj s listím ve školním areálu. Faktem je, že v mateřské škole i při mnohem menším počtu dětí, přišlo rodičů víc. Ale všichni pracovali intenzivně a uklidili od listí prakticky celý areál základní školy a část školního stadionu. Na závěr brigády si všichni pochutnali na klobáskách, které připravil pan školník, a popili čaj nebo kávu, které pro změnu připravil ředitel školy. Oba se také do brigády zapojili. A nakonec si téměř všichni zastříleli z laserových zbraní, které škola vlastní. A výsledky byly stejně dobré jako ty pracovní v první části brigády. Všem rodičům, kteří přišli - DĚKUJEME.
Autor. Pavel Herold
Foto: Pavel Herold, Josef Valdman


Fotogalerie:

Copyright © 2010-2019  |  2. základní škola a mateřská škola, Beroun, Preislerova 1335
Developed by Kinet