Naše škola disponuje nadstandardním vybavením v oblasti informatiky, tělesné výchovy, pracovních činností, výtvarné výchovy a některých přírodovědných oborů. Stabilizovaný a zkušený pedagogický sbor, který tvoří většinou kvalifikovaní a aprobovaní učitelé, je schopen zajistit kvalitní vzdělání žáků.

Aktuality

19.03.2020

Provoz ředitelny, zápis do 1. tříd

Ředitelna je v provozu pro veřejnost (úřední hodiny) ve dnech pondělí a středa v od 8:00 do 12:00. Doklady o...
18.03.2020

Péče o děti zaměstnanců IZS

Na základě rozhodnutí hejtmanky Středočeského krajského úřadu byla naše škola - její část základní...
10.03.2020

Uzavření základních škol

Vážení rodiče, v ranních hodinách 10. 3. 2020 Ministerstvo zdravotnictví vydalo pokyn k uzavření...
10.03.2020

Poznáváme Prahu

Děti z přírodovědného kroužku se vydaly do Prahy. Již cestou vlakem jsme sledovali řeku Berounku a přírodu...
10.03.2020

Odpověď z královské kanceláře

Obdrželi jsme odpověď na vánoční přání britské královně, které zaslali žáci paní učitelky...

26.11.2019 - Den s BESIPEM


Žáci 4. C prošli uceleným programem zabývající se bezpečností na silnici. Hovořili s pracovnicí společnosti BESIIP o chování na pozemních komunikacích, hledali společně vhodná místa ke hrám a sportování, zopakovali si dopravní značky a pravidla přecházení, řešili křižovatky a přednosti v jízdě a zabývali se významem dopravních předpisů. Nezapomněli ani na bezpečnostní prvky. Tato lekce připravuje děti na návštěvu dopravního hřiště, kde si budou moci své nabyté dovednosti vyzkoušet v praxi.

Mgr. Dita Šináglová

 


Fotogalerie:

Copyright © 2010-2020  |  2. základní škola a mateřská škola, Beroun, Preislerova 1335
Developed by Kinet