Naše škola disponuje nadstandardním vybavením v oblasti informatiky, tělesné výchovy, pracovních činností, výtvarné výchovy a některých přírodovědných oborů. Stabilizovaný a zkušený pedagogický sbor, který tvoří většinou kvalifikovaní a aprobovaní učitelé, je schopen zajistit kvalitní vzdělání žáků.

Aktuality

11.12.2019

Prvňáčci na bruslích

Na středu 11. prosince jsme se všichni moc těšili. Čekalo nás první společné bruslení tříd 1. A a 1. B....
11.12.2019

Tarzan 2019

V úterý 10. prosince proběhl na naší škole již 2. ročník soutěže ve šplhu, Tarzan 2019. Zúčastnilo se...
09.12.2019

Rocková krabička

Hudební pořad s tímto názvem vysvětlil dětem základy moderní hudby. Prošli jsme popem a rockem....
08.12.2019

Berounská vzduchovka 2019 - 2. kolo

8. prosince proběhlo za podpory Města Beroun druhé kolo Berounské vzduchovky. V tělocvičně 2. ZŠ a MŠ si...
08.12.2019

Předvánoční procházka družiny

Děti z družiny se prošly předvánočním Berounem a fotografie ukáží atmosféru na berounském náměstí....

26.11.2019 - Den s BESIPEM


Žáci 4. C prošli uceleným programem zabývající se bezpečností na silnici. Hovořili s pracovnicí společnosti BESIIP o chování na pozemních komunikacích, hledali společně vhodná místa ke hrám a sportování, zopakovali si dopravní značky a pravidla přecházení, řešili křižovatky a přednosti v jízdě a zabývali se významem dopravních předpisů. Nezapomněli ani na bezpečnostní prvky. Tato lekce připravuje děti na návštěvu dopravního hřiště, kde si budou moci své nabyté dovednosti vyzkoušet v praxi.

Mgr. Dita Šináglová

 


Fotogalerie:

Copyright © 2010-2019  |  2. základní škola a mateřská škola, Beroun, Preislerova 1335
Developed by Kinet