Naše škola disponuje nadstandardním vybavením v oblasti informatiky, tělesné výchovy, pracovních činností, výtvarné výchovy a některých přírodovědných oborů. Stabilizovaný a zkušený pedagogický sbor, který tvoří většinou kvalifikovaní a aprobovaní učitelé, je schopen zajistit kvalitní vzdělání žáků.

Aktuality

29.06.2020

Prázdninový režim ředitelny

Pokud rodiče nebo někdo jiný potřebují něco projednat o prázdninách s vedením školy, použijte, prosím,...
29.06.2020

Rozdělení dětí do 1.tříd od 1.září

Odkaz se seznamem dětí v jednotlivých 1. třídách. Jsou uvedena pouze evidenční čísla dětí. Autor:...
23.06.2020

Parlament 1. stupně

Od září 2019 působí na naší škole parlament i na 1. stupni, který se dal jméno SOVIČKY. Parlament se...
18.06.2020

Harmonogram vydávání vysvědčení

Na tomto odkazu je harmonogram vydávání vysvědčení pro všechny třídy v dalším týdnu. Při...
16.06.2020

Vracení peněz za vodácký kurz

Žáci, kteří byli přihlášeni na vodácký kurz a platili zálohu 1000Kč a nebo plnou cenu výjezdu, dostanou...

26.11.2019 - Chceme se dohodnout


Žáci 5. B a 5. C zažili preventivní program Chceme se dohodnout. Lektor Mgr. Jiří Sixta se zaměřil na bezpečný internet a kyberšikanu. Děti se zamýšlely nad tím, jak mají přistupovat k sociálním sítím, jaké výhody a jaká rizika jim tyto aktivity přinášejí. S tím byl spojený i druhý program, který ukazoval dětem, jak předcházet násilí a agresivitě. Děti se do programů aktivně zapojovaly a odnesly si mnohá ponaučení. Tento projekt je financován z dotace města Berouna.

Mgr. Jana Šopejstalová

metodik prevence


Fotogalerie:

Copyright © 2010-2020  |  2. základní škola a mateřská škola, Beroun, Preislerova 1335
Developed by Kinet