Naše škola disponuje nadstandardním vybavením v oblasti informatiky, tělesné výchovy, pracovních činností, výtvarné výchovy a některých přírodovědných oborů. Stabilizovaný a zkušený pedagogický sbor, který tvoří většinou kvalifikovaní a aprobovaní učitelé, je schopen zajistit kvalitní vzdělání žáků.

Aktuality

05.02.2020

Prvouka v 1. B

V prvouce si povídáme o lidském těle. Při skupinové práci jsme si vyzkoušeli, jak umíme lidské tělo...
03.02.2020

Vysvědčení jinak

Parlament 1.stupně Sovičky vyzval všechny žáky a učitele , aby v den vydávání pololetního vysvědčení...
27.01.2020

Beseda s myslivci

Přírodovědný kroužek se zúčastnil besedy s myslivci, která  proběhla v háji u Hořovic. Představitelé...
27.01.2020

Divadlo v družině

V pondělí 20. 1. 2020 navštívilo naší školní družinu Divadélko KOS s novou pohádkou "Pan doktor...
12.01.2020

Berounská vzduchovka 2020 1.část

V tělocvičně 2. ZŠ Beroun proběhla 12. ledna střelecká soutěž ze vzduchové pušky. Střílelo se Slaviemi...

05.12.2019 - Beseda o včelách


Na 1. stupni probíhaly besedy se včelařem. Velice poutavou formou jsme se dozvěděli mnohé informace ze života tohoto užitečného hmyzu. Ukazovali jsme si vývojová stádia, jednotlivé členy společenství i výrobu medu a vosku. Včelí žihadlo je zajímavé a mnozí z nás se s ním již setkali v praxi. Nyní již víme, že včela má 5 očí a najdeme mezi nimi čističky, krmičky, kojičky, stavitelky strážkyně a létavky. Tento druh hmyzu je nesmírně zajímavý a svou užitečností nedosažitelný.

Kolektiv 1. stupně


Copyright © 2010-2020  |  2. základní škola a mateřská škola, Beroun, Preislerova 1335
Developed by Kinet