Naše škola disponuje nadstandardním vybavením v oblasti informatiky, tělesné výchovy, pracovních činností, výtvarné výchovy a některých přírodovědných oborů. Stabilizovaný a zkušený pedagogický sbor, který tvoří většinou kvalifikovaní a aprobovaní učitelé, je schopen zajistit kvalitní vzdělání žáků.

Aktuality

29.06.2020

Prázdninový režim ředitelny

Pokud rodiče nebo někdo jiný potřebují něco projednat o prázdninách s vedením školy, použijte, prosím,...
29.06.2020

Rozdělení dětí do 1.tříd od 1.září

Odkaz se seznamem dětí v jednotlivých 1. třídách. Jsou uvedena pouze evidenční čísla dětí. Autor:...
23.06.2020

Parlament 1. stupně

Od září 2019 působí na naší škole parlament i na 1. stupni, který se dal jméno SOVIČKY. Parlament se...
18.06.2020

Harmonogram vydávání vysvědčení

Na tomto odkazu je harmonogram vydávání vysvědčení pro všechny třídy v dalším týdnu. Při...
16.06.2020

Vracení peněz za vodácký kurz

Žáci, kteří byli přihlášeni na vodácký kurz a platili zálohu 1000Kč a nebo plnou cenu výjezdu, dostanou...

18.12.2019 - Deváťáci v Praze


Předvánoční Praha a návštěva Staroměstské radnice

12. 12. třídy 9. A a 9. B vyjely vlakem do předvánoční Prahy. Z Hlavního nádraží jsme se vydali k Prašné bráně a odtud na Staroměstské náměstí. S rychlonohými deváťáky jsme to prošli za chvilku a tak nám vybyl čas na prohlídku vánočního stromu, stánků i ochutnávku horkých kaštanů ještě před samotnou návštěvou Staroměstské radnice. V 10:30 se nás již ujala paní průvodkyně a vedla nás vzhůru do gotické radniční kaple stavěné hutí Petra Parléře. Následoval sestup do sklepních prostor, kde jsme se přesunuli časem zpět do 14 století, tedy do doby, kdy se připojovaly a dostavovaly domy celého radničního komplexu. Dokázali jsme si představit rušnou ulici, ledové kvádry i vězně v hladomorně. Po skvělé komentované prohlídce jsme již bez doprovodu vystoupali rekonstruovanou věží až na její ochoz. Výhledy na celou Prahu a její památky z výšky téměř 70 m byly úchvatné. Výlet jsme ukončili rozchodem na Václavském náměstí, kde proběhlo nezbytné prohlížení obchodů a nakupování dárků a jídla.

Autorky: P. Reschová a H. Pinkasová


Copyright © 2010-2020  |  2. základní škola a mateřská škola, Beroun, Preislerova 1335
Developed by Kinet