Naše škola disponuje nadstandardním vybavením v oblasti informatiky, tělesné výchovy, pracovních činností, výtvarné výchovy a některých přírodovědných oborů. Stabilizovaný a zkušený pedagogický sbor, který tvoří většinou kvalifikovaní a aprobovaní učitelé, je schopen zajistit kvalitní vzdělání žáků.

Aktuality

29.06.2020

Prázdninový režim ředitelny

Pokud rodiče nebo někdo jiný potřebují něco projednat o prázdninách s vedením školy, použijte, prosím,...
29.06.2020

Rozdělení dětí do 1.tříd od 1.září

Odkaz se seznamem dětí v jednotlivých 1. třídách. Jsou uvedena pouze evidenční čísla dětí. Autor:...
23.06.2020

Parlament 1. stupně

Od září 2019 působí na naší škole parlament i na 1. stupni, který se dal jméno SOVIČKY. Parlament se...
18.06.2020

Harmonogram vydávání vysvědčení

Na tomto odkazu je harmonogram vydávání vysvědčení pro všechny třídy v dalším týdnu. Při...
16.06.2020

Vracení peněz za vodácký kurz

Žáci, kteří byli přihlášeni na vodácký kurz a platili zálohu 1000Kč a nebo plnou cenu výjezdu, dostanou...

21.02.2020 - MASOPUST PRO 1. A 2. TŘÍDY


S blížícím se tradičním masopustním veselím uspořádal školní parlament 2. stupně (SVAPS) akci pro žáky 1. a 2. tříd. Ta se konala ve čtvrtek 20. února 2020. Děti, z nichž většina přišla v krásných maskách, prošly celkem 5 stanovišti, na kterých je čekaly různé aktivity připravované členy parlamentu.

Na 1. stanovišti se žáci dozvěděli, co je masopust, jak se slaví, které masky jsou pro masopust typické a také si vysvětlili některé pranostiky související právě s obdobím masopustu. Poté se děti rozdělily do 4 skupin a pokračovaly směrem do tělocvičny, kde byla další čtyři stanoviště. Děti zde vyráběly masky (na výběr měly hned tři - prasátko, medvídka a příšerku), poté odpovídaly na kvízové otázky, které ověřovaly, co všechno si zapamatovaly z úvodního povídání o masopustu. Následovalo skládání masopustního puzzle a tancování polky. Závěrem proběhlo focení, děti dostaly pamětní list a sladkou dobrotu.

Jménem paní učitelky Kostečkové a Vágnerové děkujeme všem zúčastněným za skvělou spolupráci a obrovské nadšení.

Fotky z masopustního dopoledne si můžete prohlédnout zde.

Lucie Kotrabová z 9.C a Jakub Šaroch z 8.A


Copyright © 2010-2020  |  2. základní škola a mateřská škola, Beroun, Preislerova 1335
Developed by Kinet