Naše škola disponuje nadstandardním vybavením v oblasti informatiky, tělesné výchovy, pracovních činností, výtvarné výchovy a některých přírodovědných oborů. Stabilizovaný a zkušený pedagogický sbor, který tvoří většinou kvalifikovaní a aprobovaní učitelé, je schopen zajistit kvalitní vzdělání žáků.

Aktuality

19.03.2020

Provoz ředitelny, zápis do 1. tříd

Ředitelna je v provozu pro veřejnost (úřední hodiny) ve dnech pondělí a středa v od 8:00 do 12:00. Doklady o...
18.03.2020

Péče o děti zaměstnanců IZS

Na základě rozhodnutí hejtmanky Středočeského krajského úřadu byla naše škola - její část základní...
10.03.2020

Uzavření základních škol

Vážení rodiče, v ranních hodinách 10. 3. 2020 Ministerstvo zdravotnictví vydalo pokyn k uzavření...
10.03.2020

Poznáváme Prahu

Děti z přírodovědného kroužku se vydaly do Prahy. Již cestou vlakem jsme sledovali řeku Berounku a přírodu...
10.03.2020

Odpověď z královské kanceláře

Obdrželi jsme odpověď na vánoční přání britské královně, které zaslali žáci paní učitelky...

01.03.2020 - Lyžařský kurz Rakousko LIENZ 2020


Proběhla další „velká" akce naší školy. Podobně jako v roce minulém jsme za sněhem vyrazili do zahraničí. Ceny nepatrně vyšší, ale jistota sněhu a kvalita služeb vynikající. V galerii jsou i ofocené jídelní lístky ze sjezdovky. Kam se cenami hrabou česká střediska. Obsluha milá, chápající velký kolektiv dětí. Prostě byla se Sonjou a Ritchiem naprostá spokojenost.

Ale jeli jste tam hlavně kvůli lyžování. Kdo je zvědavý může se u strýčka jménem GOOGLE podívat na středisko Zettersfeld a uvidí, kdy jsme vtiskli lyžemi českou stopu do sjezdovek. Měli jsme s sebou tři absolutní začátečníky na lyžích a jednou snowborďačku. Můžeme hrdě prohlásit, že jsou z nich lyžaři. Ester asi ještě nepředjedou, ale sami sjedou dlouhou alpskou sjezdovku. Věřím, že je lyžování chytlo a pojedou s námi i další rok.

Ubytování v Lavanterhofu bylo na dobré úrovni, strava výborná. Práce delegáta cestovní kanceláře byla také dobrá a ve všem nám vyšel vstříc.

Dodrželi jsme časový plán zájezdu, lyžovali jsme každý den. Jen ve středu jsme nastoupili na svah o hodinu déle. Dole v údolí pršelo. Pak se počasí umoudřilo a další část dne byla bez deště.

Děti měly program i na chatě. Byla s námi zkušená záchranářka paní Callerová. Děti s ní absolvovaly přednášku o první pomoci. Z „horského desetiboje" na chatě je i pár snímků ve fotogalerii. Nad Lavanterhofem svítil osvícený kostel, křížovou cestou k němu jeden večer vyrazili na procházku zájemci a byla nádherně vidět hvězdná obloha.

Závěr - celkové hodnocení: povedlo se to.

Autor: Pavel Herold

 

Odkaz na foto


Copyright © 2010-2020  |  2. základní škola a mateřská škola, Beroun, Preislerova 1335
Developed by Kinet