Naše škola disponuje nadstandardním vybavením v oblasti informatiky, tělesné výchovy, pracovních činností, výtvarné výchovy a některých přírodovědných oborů. Stabilizovaný a zkušený pedagogický sbor, který tvoří většinou kvalifikovaní a aprobovaní učitelé, je schopen zajistit kvalitní vzdělání žáků.

Aktuality

29.06.2020

Prázdninový režim ředitelny

Pokud rodiče nebo někdo jiný potřebují něco projednat o prázdninách s vedením školy, použijte, prosím,...
29.06.2020

Rozdělení dětí do 1.tříd od 1.září

Odkaz se seznamem dětí v jednotlivých 1. třídách. Jsou uvedena pouze evidenční čísla dětí. Autor:...
23.06.2020

Parlament 1. stupně

Od září 2019 působí na naší škole parlament i na 1. stupni, který se dal jméno SOVIČKY. Parlament se...
18.06.2020

Harmonogram vydávání vysvědčení

Na tomto odkazu je harmonogram vydávání vysvědčení pro všechny třídy v dalším týdnu. Při...
16.06.2020

Vracení peněz za vodácký kurz

Žáci, kteří byli přihlášeni na vodácký kurz a platili zálohu 1000Kč a nebo plnou cenu výjezdu, dostanou...

01.03.2020 - Požární ochrana očima dětí


Naše škola se každý rok zúčastňuje soutěže Požární ochrana očima dětí, kde máme zástupce v sekci výtvarné i literární.

Při tvoření těchto prací se věnujeme prevenci požární ochrany. Letos jsme se zaměřili na předcházení požárů v přírodě, ukazovali jsme si různá nebezpečí, která na nás v této souvislosti číhají. Náležitě se poučujeme o rizicích i následcích a snažíme se pochopit, jak se zachovat, když už se stane malér. Připomínáme si čísla na tísňové linky a nacvičujeme postup při hlášení událostí. Můžete si prohlédnout malou ukázku prací nejmladších žáků školy.

Mgr. Jana Šopejstalová
metodik prevence

 


Fotogalerie:

Copyright © 2010-2020  |  2. základní škola a mateřská škola, Beroun, Preislerova 1335
Developed by Kinet