Naše škola disponuje nadstandardním vybavením v oblasti informatiky, tělesné výchovy, pracovních činností, výtvarné výchovy a některých přírodovědných oborů. Stabilizovaný a zkušený pedagogický sbor, který tvoří většinou kvalifikovaní a aprobovaní učitelé, je schopen zajistit kvalitní vzdělání žáků.

Aktuality

19.03.2020

Provoz ředitelny, zápis do 1. tříd

Ředitelna je v provozu pro veřejnost (úřední hodiny) ve dnech pondělí a středa v od 8:00 do 12:00. Doklady o...
18.03.2020

Péče o děti zaměstnanců IZS

Na základě rozhodnutí hejtmanky Středočeského krajského úřadu byla naše škola - její část základní...
10.03.2020

Uzavření základních škol

Vážení rodiče, v ranních hodinách 10. 3. 2020 Ministerstvo zdravotnictví vydalo pokyn k uzavření...
10.03.2020

Poznáváme Prahu

Děti z přírodovědného kroužku se vydaly do Prahy. Již cestou vlakem jsme sledovali řeku Berounku a přírodu...
10.03.2020

Odpověď z královské kanceláře

Obdrželi jsme odpověď na vánoční přání britské královně, které zaslali žáci paní učitelky...

10.03.2020 - Uzavření základních škol


Vážení rodiče,

v ranních hodinách 10. 3. 2020 Ministerstvo zdravotnictví vydalo pokyn k uzavření některých typů škol. Informace během dne byly kusé. Po několika hodinách toto ministerstvo vydalo další pokyn. Sledovali jsme ČT24 a dozvěděli jsme se, že školy budou rodičům dětí do 10 let potvrzovat žádosti o ošetřovné. Mail z MŠMT jsme zaregistrovali až po schůzce s rodiči budoucích prvňáčků kolem 19:30.

Dokumenty o  ošetřovném máme připravené ve škole. Máte k dispozici i naše dva odkazy, první s informacemi z MŠMT, druhý odkaz je přímo na žádost o ošetřovné. Můžete si vytisknout, potvrdíme Vám ji. Dostanete pokyny k domácí přípravě žáků, zítra 11. 3. máme speciální poradu k tomuto tématu. V průběhu večera došly další informace, přibyly tudíž i odkazy.

Školní jídelna je pro žáky do odvolání uzavřena. Školní družina je také mimo provoz.
17. 3.  MŠMT vyhlásilo, že školní jídelny mohou do vlastních nádob vydávat jídlo.

Věřím, že s nastupujícím jarem a jeho teplotou tato nepříjemná udáslost se stane jen historií.

Autor: Pavel Herold

Info z MŠMT - jsou na něm i odkazy na info z ministerstva zdravotnictví

Žádost o ošetřovné - již ji umíme tisknout i z Bakalářů - autoři SW zareagovali velmi rychle, vytiskneme na počkání, popř. pošleme mailem. Mailovému zasílání dáváme přednost před návštěvou školy osobně.

Informace z webových stránek Berouna

Informace MPSV


Copyright © 2010-2020  |  2. základní škola a mateřská škola, Beroun, Preislerova 1335
Developed by Kinet