Naše škola disponuje nadstandardním vybavením v oblasti informatiky, tělesné výchovy, pracovních činností, výtvarné výchovy a některých přírodovědných oborů. Stabilizovaný a zkušený pedagogický sbor, který tvoří většinou kvalifikovaní a aprobovaní učitelé, je schopen zajistit kvalitní vzdělání žáků.

Aktuality

29.06.2020

Prázdninový režim ředitelny

Pokud rodiče nebo někdo jiný potřebují něco projednat o prázdninách s vedením školy, použijte, prosím,...
29.06.2020

Rozdělení dětí do 1.tříd od 1.září

Odkaz se seznamem dětí v jednotlivých 1. třídách. Jsou uvedena pouze evidenční čísla dětí. Autor:...
23.06.2020

Parlament 1. stupně

Od září 2019 působí na naší škole parlament i na 1. stupni, který se dal jméno SOVIČKY. Parlament se...
18.06.2020

Harmonogram vydávání vysvědčení

Na tomto odkazu je harmonogram vydávání vysvědčení pro všechny třídy v dalším týdnu. Při...
16.06.2020

Vracení peněz za vodácký kurz

Žáci, kteří byli přihlášeni na vodácký kurz a platili zálohu 1000Kč a nebo plnou cenu výjezdu, dostanou...

07.03.2020 - Objevujeme vesmír


Žáci 3. B a 3. C se vypravili do Prahy do planetária. Ponořili jsme se do poznávání vesmíru, planet, hvězd, souhvězdí, Slunce, Měsíce a Mléčné dráhy. Dozvěděli jsme se mnoho nového a zajímavého. Pohádkou nás provázel tučňák s ledním medvědem. S nimi jsme cestovali v kosmické raketě a sledovali jejich výzkum a objevování. V prostorách planetária jsme si pak prohlédli různé modely a vyzkoušeli jsme si obíhání Země kolem Slunce a otáčení Země kolem své osy. Každý měl jedinečnou možnost vyzkoušet si připravené pokusy.

Mgr. Jana Šopejstalová

Mgr. Hana Mařincová


Copyright © 2010-2020  |  2. základní škola a mateřská škola, Beroun, Preislerova 1335
Developed by Kinet