Naše škola disponuje nadstandardním vybavením v oblasti informatiky, tělesné výchovy, pracovních činností, výtvarné výchovy a některých přírodovědných oborů. Stabilizovaný a zkušený pedagogický sbor, který tvoří většinou kvalifikovaní a aprobovaní učitelé, je schopen zajistit kvalitní vzdělání žáků.

Aktuality

19.03.2020

Provoz ředitelny, zápis do 1. tříd

Ředitelna je v provozu pro veřejnost (úřední hodiny) ve dnech pondělí a středa v od 8:00 do 12:00. Doklady o...
18.03.2020

Péče o děti zaměstnanců IZS

Na základě rozhodnutí hejtmanky Středočeského krajského úřadu byla naše škola - její část základní...
10.03.2020

Uzavření základních škol

Vážení rodiče, v ranních hodinách 10. 3. 2020 Ministerstvo zdravotnictví vydalo pokyn k uzavření...
10.03.2020

Poznáváme Prahu

Děti z přírodovědného kroužku se vydaly do Prahy. Již cestou vlakem jsme sledovali řeku Berounku a přírodu...
10.03.2020

Odpověď z královské kanceláře

Obdrželi jsme odpověď na vánoční přání britské královně, které zaslali žáci paní učitelky...

07.03.2020 - Objevujeme vesmír


Žáci 3. B a 3. C se vypravili do Prahy do planetária. Ponořili jsme se do poznávání vesmíru, planet, hvězd, souhvězdí, Slunce, Měsíce a Mléčné dráhy. Dozvěděli jsme se mnoho nového a zajímavého. Pohádkou nás provázel tučňák s ledním medvědem. S nimi jsme cestovali v kosmické raketě a sledovali jejich výzkum a objevování. V prostorách planetária jsme si pak prohlédli různé modely a vyzkoušeli jsme si obíhání Země kolem Slunce a otáčení Země kolem své osy. Každý měl jedinečnou možnost vyzkoušet si připravené pokusy.

Mgr. Jana Šopejstalová

Mgr. Hana Mařincová


Copyright © 2010-2020  |  2. základní škola a mateřská škola, Beroun, Preislerova 1335
Developed by Kinet