Naše škola disponuje nadstandardním vybavením v oblasti informatiky, tělesné výchovy, pracovních činností, výtvarné výchovy a některých přírodovědných oborů. Stabilizovaný a zkušený pedagogický sbor, který tvoří většinou kvalifikovaní a aprobovaní učitelé, je schopen zajistit kvalitní vzdělání žáků.

Aktuality

19.03.2020

Provoz ředitelny, zápis do 1. tříd

Ředitelna je v provozu pro veřejnost (úřední hodiny) ve dnech pondělí a středa v od 8:00 do 12:00. Doklady o...
18.03.2020

Péče o děti zaměstnanců IZS

Na základě rozhodnutí hejtmanky Středočeského krajského úřadu byla naše škola - její část základní...
10.03.2020

Uzavření základních škol

Vážení rodiče, v ranních hodinách 10. 3. 2020 Ministerstvo zdravotnictví vydalo pokyn k uzavření...
10.03.2020

Poznáváme Prahu

Děti z přírodovědného kroužku se vydaly do Prahy. Již cestou vlakem jsme sledovali řeku Berounku a přírodu...
10.03.2020

Odpověď z královské kanceláře

Obdrželi jsme odpověď na vánoční přání britské královně, které zaslali žáci paní učitelky...

10.03.2020 - Poznáváme Prahu


Děti z přírodovědného kroužku se vydaly do Prahy. Již cestou vlakem jsme sledovali řeku Berounku a přírodu kolem. V Praze nás zaujaly budovy Státní opery a Národního muzea. Zblízka jsme si prohlédli sochu sv. Václava. Cílem naší cesty bylo Muzeum iluzí. Společně jsme pronikli do světa magie, kouzel a optických klamů. Každý si zde přišel na své. Rázem jsme se ocitli v čarodějnické kouli, tlamě King Konga, na talíři plném jídel a koukali jsme do zrcadla, kde se v našem obraze objevoval někdo jiný. Nezapomněli jsme ani na lákavé občerstvení a hry v dětském parku plném atrakcí. Výlet byl skvělý a určitě se zařadí mezi nezapomenutelné zážitky.

Mgr. Jana Šopejstalová

Vedoucí přírodovědného kroužku


Copyright © 2010-2020  |  2. základní škola a mateřská škola, Beroun, Preislerova 1335
Developed by Kinet