Naše škola disponuje nadstandardním vybavením v oblasti informatiky, tělesné výchovy, pracovních činností, výtvarné výchovy a některých přírodovědných oborů. Stabilizovaný a zkušený pedagogický sbor, který tvoří většinou kvalifikovaní a aprobovaní učitelé, je schopen zajistit kvalitní vzdělání žáků.

Aktuality

29.06.2020

Prázdninový režim ředitelny

Pokud rodiče nebo někdo jiný potřebují něco projednat o prázdninách s vedením školy, použijte, prosím,...
29.06.2020

Rozdělení dětí do 1.tříd od 1.září

Odkaz se seznamem dětí v jednotlivých 1. třídách. Jsou uvedena pouze evidenční čísla dětí. Autor:...
23.06.2020

Parlament 1. stupně

Od září 2019 působí na naší škole parlament i na 1. stupni, který se dal jméno SOVIČKY. Parlament se...
18.06.2020

Harmonogram vydávání vysvědčení

Na tomto odkazu je harmonogram vydávání vysvědčení pro všechny třídy v dalším týdnu. Při...
16.06.2020

Vracení peněz za vodácký kurz

Žáci, kteří byli přihlášeni na vodácký kurz a platili zálohu 1000Kč a nebo plnou cenu výjezdu, dostanou...

14.05.2020 - Obnovení provozu MŠ od 25. 5. 2020


Mateřská škola při 2. ZŠ a MŠ Beroun, Preislerova 1335

obnovení provozu od 18. 5. 2020

Vážení rodiče,

s ohledem na aktuální vývoj epidemiologické situace spojené s pandemií Covid - 19 a probíhajícím pozvolném uvolňování mimořádných opatřeních ministra zdravotnictví ČR, s ním spojené, souhlasila Rada města Beroun dne 6. 5. 2020 usnesením č. 152/42/RM/2020 s obnovením provozu mateřských škol v Berouně za splnění dodržování základních provozních podmínek stanovených Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy pro provoz mateřských škol po dobu trvání potřeby dodržování epidemiologických opatření a podmínkami stanovenými Vládou ČR nebo Ministerstvem zdravotnictví ČR

jsem rozhodl,

že pozbytím důvodů, na základě kterých došlo k přerušení provozu mateřské školy (viz § 3 odst. 2 vyhlášky č.14/2005 Sb., o předškolním vzdělávání, ve znění pozdějších předpisů), dojde k obnovení provozu naší mateřské školy s účinností
od 18. 5. 2020.

 

DŮLEŽITÉ INFORMACE PRO RODIČE, KTERÉ PŘIVEDOU SVÉ DĚTI DO MŠ POHÁDKA OD 25. 5. - 30.6.2020

(v době koronavirové infekce)

 • Po zazvonění na budovu MŠ, vyčkejte příchodu zaměstnance MŠ, kterému předáte své dítě. Rodič do budovy MŠ nebude vstupovat. Děkujeme za pochopení této situace.
 • Nezapomeňte s sebou při příchodu s dítětem do MŠ čestné prohlášení o zdravotním stavu Vašeho dítěte https://www.2zsberoun.cz/news/2029/16/Informace-MsMT---nastup-do-Zs-a-Ms/ . Bez něho nemůžeme dítě přijmout.
 • Dítě bude mít s sebou do MŠ v igelitové tašce náhradní oblečení pro pobyt uvnitř a na zahradě, které si denně budete odnášet domů k vyprání a další den přinesete čisté.
 • Vždy ráno bude dítěti učitelka vykonávat ranní filtr, proto dávejte do MŠ děti zdravé, bez rýmy, pokašlávání a jiných zdravotních problémů- teplota, průjem, únava, atd.
 • Pokud zde v MŠ zjistíme zdravotní problémy u dítěte, budete okamžitě kontaktováni a dítě si z MŠ vyzvednete.
 • V tuto dobu je zvýšená hygiena dítěte a prostředí MŠ - dítě se nesmí pomočovat, apod. V MŠ používáme dezinfekci (osobní hygiena rukou dětí a zaměstnanců, dále pak při úklidu celé budovy MŠ), zaměstnanci roušky nebo ochranné štíty a rukavice. Děti k otírání rukou použijí papírové ručníky.
 • Při cestě do MŠ a z MŠ má dítě používat roušku, kterou si odloží v šatně. Při pobytu ve třídě a na zahradě ji mít nemusí.
 • Do MŠ dětem nedávejte žádné hračky ani plyšáky.
 • Učitelky mají na třídách dvojsměnné provozy ranní- odpolední od 6:30- 17:00 hod. (v tuto dobu koronaviru nefungují třídy sběrná a dojíždějící).
 • Strava a pitný režim je pro děti zajištěn.
 • Při vyzvedávání dětí z MŠ opět zazvoňte na budovu a vyčkejte na příchod zaměstnance.

 

Pavel Herold


Copyright © 2010-2020  |  2. základní škola a mateřská škola, Beroun, Preislerova 1335
Developed by Kinet