Naše škola disponuje nadstandardním vybavením v oblasti informatiky, tělesné výchovy, pracovních činností, výtvarné výchovy a některých přírodovědných oborů. Stabilizovaný a zkušený pedagogický sbor, který tvoří většinou kvalifikovaní a aprobovaní učitelé, je schopen zajistit kvalitní vzdělání žáků.

Aktuality

29.06.2020

Prázdninový režim ředitelny

Pokud rodiče nebo někdo jiný potřebují něco projednat o prázdninách s vedením školy, použijte, prosím,...
29.06.2020

Rozdělení dětí do 1.tříd od 1.září

Odkaz se seznamem dětí v jednotlivých 1. třídách. Jsou uvedena pouze evidenční čísla dětí. Autor:...
23.06.2020

Parlament 1. stupně

Od září 2019 působí na naší škole parlament i na 1. stupni, který se dal jméno SOVIČKY. Parlament se...
18.06.2020

Harmonogram vydávání vysvědčení

Na tomto odkazu je harmonogram vydávání vysvědčení pro všechny třídy v dalším týdnu. Při...
16.06.2020

Vracení peněz za vodácký kurz

Žáci, kteří byli přihlášeni na vodácký kurz a platili zálohu 1000Kč a nebo plnou cenu výjezdu, dostanou...

19.05.2020 - Činnost školních skupin od 25. 5.


Vážení rodiče,
v příloze je tabulka, ve které je rozdělení dětí z 1. st. do skupin na dopolední i odpolední činnosti. Všimněte si, prosím, i různých přístupů do školy a časů pro jednotlivé skupiny. Jenom pro upřesnění:
Boč. vchod = vchod do budovy 1. st. z boku ze dvora, jako do ŠD
Spoj. chodba = vchod do spojovací chodby z parkoviště ze dvora
Spod. vchod = vchod do spojovací chodby zespoda od Billy - jako při stavbě
Ještě připomínáme, že dítě v pondělí odevzdá vedoucímu své skupiny čestné prohlášení o zdravotním stavu v rodině a musí mít minimálně dvě roušky a sáček na jejich odkládání.  (Odkaz na čestné prohlášení je na webu školy - aktualita ze 14. 5. Papírová verze je k mání v recepci školy vždy od 8:00 do 12:00)
Podle pokynů z MŠMT musíme vést evidenci docházky a je nutné děti omlouvat.
Pokud máte zájem o obědy pro své děti, musíte si je ve školní jídelně objednat. Zatím máme na odpoledne 36 přihlášených dětí, možná bude chtít oběd i někdo, kdo po dopolední části odchází domů. Anketa ve webaplikaci není objednání, slouží jen pro jídelnu, aby si zajistila potraviny. Zatím od pondělí do pátku evidujeme 12 zájemců. Vím, anketa je do zítra. Bez objednání dítě oběd nedostane.
Děkuji těm rodičům, kteří pečlivě vyplnili náš formulář k docházce od 25.5. Z ostatních oznámení se někdy velmi těžko dalo určit Vaše přání.

S pozdravem Pavel Herold

 

Odkaz na tabulku s rozdělením skupin


Copyright © 2010-2020  |  2. základní škola a mateřská škola, Beroun, Preislerova 1335
Developed by Kinet