Naše škola disponuje nadstandardním vybavením v oblasti informatiky, tělesné výchovy, pracovních činností, výtvarné výchovy a některých přírodovědných oborů. Stabilizovaný a zkušený pedagogický sbor, který tvoří většinou kvalifikovaní a aprobovaní učitelé, je schopen zajistit kvalitní vzdělání žáků.

Aktuality

29.06.2020

Prázdninový režim ředitelny

Pokud rodiče nebo někdo jiný potřebují něco projednat o prázdninách s vedením školy, použijte, prosím,...
29.06.2020

Rozdělení dětí do 1.tříd od 1.září

Odkaz se seznamem dětí v jednotlivých 1. třídách. Jsou uvedena pouze evidenční čísla dětí. Autor:...
23.06.2020

Parlament 1. stupně

Od září 2019 působí na naší škole parlament i na 1. stupni, který se dal jméno SOVIČKY. Parlament se...
18.06.2020

Harmonogram vydávání vysvědčení

Na tomto odkazu je harmonogram vydávání vysvědčení pro všechny třídy v dalším týdnu. Při...
16.06.2020

Vracení peněz za vodácký kurz

Žáci, kteří byli přihlášeni na vodácký kurz a platili zálohu 1000Kč a nebo plnou cenu výjezdu, dostanou...

15.06.2020 - Atletické závody v mateřské škole


V pátek 12. 6. uspořádaly paní učitelky a asistentky z 2. stupně atletické závody pro děti z MŠ Pohádka. Čekaly na ně celkem čtyři disciplíny - sprint, hod do dálky, člunkový běh a skok daleký. Děti se nejdříve zahřály při rozcvičce a poté se už vrhly do soutěžení. Pro mnohé děti to byly první závody v životě, a tak jim udělala velkou radost památeční medaile, kterou dostal každý účastník. Oceněni byli navíc i tři nejlepší z každé věkové kategorie.

 

Jsme rádi, že se sportovní dopoledne vydařilo, a už plánujeme další spolupráci pro příští školní rok.

Autorka: Mgr. Pavlína Kubná

 


Fotogalerie:

Copyright © 2010-2020  |  2. základní škola a mateřská škola, Beroun, Preislerova 1335
Developed by Kinet