Naše škola disponuje nadstandardním vybavením v oblasti informatiky, tělesné výchovy, pracovních činností, výtvarné výchovy a některých přírodovědných oborů. Stabilizovaný a zkušený pedagogický sbor, který tvoří většinou kvalifikovaní a aprobovaní učitelé, je schopen zajistit kvalitní vzdělání žáků.

Aktuality

29.06.2020

Prázdninový režim ředitelny

Pokud rodiče nebo někdo jiný potřebují něco projednat o prázdninách s vedením školy, použijte, prosím,...
29.06.2020

Rozdělení dětí do 1.tříd od 1.září

Odkaz se seznamem dětí v jednotlivých 1. třídách. Jsou uvedena pouze evidenční čísla dětí. Autor:...
23.06.2020

Parlament 1. stupně

Od září 2019 působí na naší škole parlament i na 1. stupni, který se dal jméno SOVIČKY. Parlament se...
18.06.2020

Harmonogram vydávání vysvědčení

Na tomto odkazu je harmonogram vydávání vysvědčení pro všechny třídy v dalším týdnu. Při...
16.06.2020

Vracení peněz za vodácký kurz

Žáci, kteří byli přihlášeni na vodácký kurz a platili zálohu 1000Kč a nebo plnou cenu výjezdu, dostanou...

15.06.2020 - Co dělala 15. června 6. B?


Setkávání 6. B ve škole v červnu školního roku 2019/2020
V minulém týdnu jsem se po dlouhých 3 měsících opět viděla s žáky své třídy. Popovídali jsme si, zhodnotili distanční výuku a domluvili se, že si setkávání ve škole zpříjemníme pobytem na školním hřišti a v dalším týdnu rozdáme vysvědčení a vyrazíme na Děd oslavit konec školního roku.
Dnes, 15. 6. 2020, jsme si na školním hřišti připomněli jednu z her, kterou jsme hráli na GO kurzu, a pořádně se u toho zahřáli. Tělocvik nám chyběl a věřím, že bylo fajn si zaběhnout aspoň dvě kolečka a zjistit, jak na tom fyzicky jsme. Někteří žáci s přehledem zaběhli, jiní si udělali procházku.
Hlavním cílem ale byla střelba. Na školním hřišti pro nás pan správce připravil vzduchovky a laserové pušky a já i žáci jsme si vyzkoušeli střílení na terče. Tuto příjemnou (a pro některé nevšední) aktivitu jsme si všichni užili.

Autorka: Pavlína Kubná

Very God (Jakub S.)
Byla zábava. (Patrik)
Bylo to mega najetý. (Adam G.)
Dobrý. (Adam P.)
Bylo to fajné. (Tadeáš)
Dobrý. (Ondra)
Policejní Akademie. (Honza)
Dobré dopoledne s paní učitelkou. (Filip)
Bylo to super. (Adam F.)
Dobře strávené dopoledne. (Milan)
Dobrý začátek dne. (Iva)
Bylo to tu super. (Maruška)
Suprový dopoledne s mými milými spolužáky a paní učitelkou. (Sabča)
V pohodě. (Veru H.)
Teď už jdeme domů, ale já bych radši zůstal a střílel.  (Matej)

 


Fotogalerie:

Copyright © 2010-2020  |  2. základní škola a mateřská škola, Beroun, Preislerova 1335
Developed by Kinet