2. ZÁKLADNÍ A MATEŘSKÁ ŠKOLABEROUN, PREISLEROVA 1335

Stravování

Úvodní informace o systému stravování ve školní restauraci SCOLARESTv Berouně

Vážení rodiče,

jsme velmi rádi, že stravování ve škole, kterou navštěvuje nebo bude navštěvovat Vaše dcera/syn, od 1. 9. 2007 zajišťuje společnost SCOLAREST – zařízení školního stravování spol. s. r. o.

Jsme firma, která v České republice působí od roku 1991. Naše školní restaurace nabízejí svým hostům následující způsob stravování:

hosté restaurace si vybírají z aktuální nabídky jídel (jídla jsou vystavena ve vitríně)
jídla si předem NEOBJEDNÁVAJÍ (žádný oběd se neodhlašuje ani nepropadá)
součástí nabídky je doplňkový prodej svačin a dalšího sortimentu zboží

Menu ve složení polévka, hlavní jídlo a nápoj nabízíme v těchto cenách:

Ceny platné od 1. 9. 2018

Strávníci do 6 let 22,000 Kč, svačiny po 8 Kč
Strávníci 7 – 10 let 28,00 Kč
Strávníci 11 – 14 let 30,00 Kč
Strávníci nad 15 let 32,00 Kč

V případě, že se rozhodnete využívat služeb stravovacího zařízení, zakoupíte si stravovací kartu SCOLAREST za 80,00 Kč, kterou je možno používat po celou dobu školní docházky. Každý strávník bude mít zřízeno osobní konto, kde budou zaznamenávány jednotlivé pohyby (nabití konta, konzumace, vybití konta). Vyúčtování bude provedeno kdykoli po dohodě s vedoucí školní restaurace.

Platbu je třeba provádět zálohově (doporučujeme vložit částku 450-500 Kč). Pro případ poklesu zůstatku financí na osobním účtu žáka pod 50,- Kč, lze na webu www.skoly.scolarest.cz nastavit zasílání upozornění. Vklad financí na osobní konto je možný uskutečnit v hotovosti na pokladně školní restaurace, či bezhotovostním převodem na účet u Komerční banky, číslo je uvedeno v přihlášce ke stravování. Vždy je potřeba uvádět VS i SS.

Těšíme se na naše nové strávníky.

Váš SCOLAREST www.scolarest.cz

Provozní řád školní jídelny od 1. 9. 2018