2. ZÁKLADNÍ A MATEŘSKÁ ŠKOLABEROUN, PREISLEROVA 1335

Pojď do toho II. Staň se laskavcem 2. základky.

13. listopad – Světový den laskavosti

Ahoj všichni, ráda bych vám poslala pár laskavostí, které se ke mně dostaly a jsou moc moc krásné. Ráda bych se podělila i o tu svou, nechci zdokumentovat fotkou, jen vám ji napsat a o to stejné chci požádat i vás.

Nechcete nebo nevíte jak laskavost, kterou jste udělali, zdokumentovat? Vůbec to nevadí, napište mi na chat nebo napište své paní učitelce třídní, jakou laskavost jste udělali a připojte k ní svůj příběh.

Já přidávám tu svou a pár z těch, co mi přišly, další budu uvádět na web školy postupně, až pošlete …

Slavnostní stůl pro mou rodinu – Svatomartinská husa–

Včera jsem poprvé doma měla možnost ochutnat 4chodové menu Svatomartinské husy. Objednali jsme si s rodinou menu domů a společně povečeřeli. Chtěla jsem svou rodinu potěšit a překvapit, našla jsem si na Googlu jak nachystat slavnostní stůl na takovéto 4chodové menu a stůl prostřela. Všichni měli velkou radost a večeři i s dezertem jsme si moc užili.

Ohnivý měsíc-

K babičce chodí každý den toulavý kocourek, já jsem ho pojmenoval Ohnivý Měsíc podle mé nejoblíbenější knížce Kočičí válečníci. Začal k ní chodit asi před půl rokem ve věku půl ročního kotěte. K nám později za naší kočičkou Luckou, která ho furt odmítá. Babička ho začala krmit, protože byl hodně pohublý a bylo nám ho líto. Poslední dobou ho už u nás nevidím asi to vzdal, k babičce pořád chodí. Dneska odletěla do Kanady, kvůli osobním důvodům a nemá ho kdo krmit, proto jsem dneska zašel k babičce a nakrmil ho. Od dneška dokud se babička nevrátí ho budu krmit, aby neměl hlad.

Výročí

Já jsem udělala laskavost svému nevlastnímu tátovi, včera to bylo 5 let co jsme se poprvé poznali, na toto „výročí“ jsem mu přichystala takovou menší hostinu a společně jsme to oslavili 😉

Svatomartinské rohlíčky

  Já jsem si na internetu našla pár malých laskavostí, které na mě vyskočily pod projektem „jsem laskavec“ a pár z nich jsem splnila, například udělat rodičům kafe, někoho rozesmát, někoho rozveselit mou bláznivou fotkou a další… za největší laskavost ale považuji to, že jsem babičce upekla svatomartinské rohlíčky, protože jí dnes čeká zákrok v nemocnici, tak jí chci udělat radost

 Děkuji za příspěvky

Autorka: Mgr. Pavlína Kubná